تاریخ درج خبر : 1392/01/02
کد خبر : ۱۱۹۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -

حضور فرمانده سپاه فجر فارس در جمع اعضای خانواده شهید بازگیر

سایت استان: در آستانه فرا رسیدن سال نو ، فرمانده سپاه پاسداران استان فارس به همراه هیأت همراه در سفری به یاسوج در جمع اعضای خانواده سردار شهید عنایت الله بازگیر حضور یافت و یاد و نام این شهید سرافراز سپاه اسلام را گرامی داشت.

در این دیدار سردار سر تیپ دکتر غلامحسین غیب پرور فرمانده سپاه فجر در سخنانی یاد و خاطره سردار شهید عنایت الله بازگیر را گرامی داشت و به ذکر خصوصیات این سردار شهید سپاه اسلام پرداخت و افزود اکثر شهدای ما از عزیزترین و بهترین و گلچین شده از بین اجتماع بودند.
003

سردار غیب پرور با اشاره به اینکه هرچه داریم از شهدا و جانفشانی آنهاست، تصریح کرد: مردم و مسئولان باید قدردان شهدا و خانواده‌های آنها باشند که با ایثار و از خودگذشتگی اجازه ندادند دشمنان به خواسته‌های خود برسند.

در این دیدار سردار مینایی رئیس ستاد کنگره سرداران و14600 شهید استان فارس به بیان خاطراتی از شجاعت و دلاوری سردار شهید عنایت الله بازگیر در عملیات های قدس 3 و والقجر هشت پرداخت.

در ابتدای این دیدار یکی از بستگان شهید بازگیر ضمن خیر مقدم خدمت فرماندهی سپاه فجر استان فارس و هیئت همراه ، از اینکه آنان رنج سفر را تحمل و به استان کهگیلویه وبویراحمد تشریف آوردند تقدیر و تشکر نمود.

همچنین در این دیدار حاج خداخواست بازگیر پدر سردار شهید بازگیر ضمن خیر مقدم خدمت سردار غیب پرور وهیئت همراه طی سخنان کوتاهی اظهار داشت خانواده ی شهدا تا زمانی که مسئولین در خط ولایت فقیه باشند از آنان حمایت خواهند کرد و در صورت تخطی آنان از خط امام و رهبری این پشتیبانی وهمراهی را از آنان بر خواهند داشت.

وی در پایان برای کسانی که برای نظام اسلامی قدم خیر برمیدارند دعای خیر نمود .

گفتنی است در این دیدار جمعی از همرزمان شهید بازگیر به ذکر خاطراتی از ایشان پرداختند ،در پایان این دیدار لوح سپاسی خطاب به خانواده سردار شهید بازگیر اعطا شد.


002

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد