تاریخ درج خبر : 1392/08/07
کد خبر : ۱۱۹۸۹۴
+ تغییر اندازه نوشته -

با حکم استاندار شهردار پاتاوه در دولت تدبیر و امید شروع به کار کرد

سایت استان: عزت اله محسنی پور

با حکم استاندار کهگیلویه و بویراحمد، محمد آبدار رسماً شهردار پاتاوه شد.

محمد آبدار

این مراسم روز سه شنبه مورخ 7 آبان و از ساعت 10/30 با حضور امام جمعه شهر پاتاو ه، فرماندار شهرستان دنا، مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری، بخشدار پاتاوه و جمعی از مسئولین استانی در مسجد صاحب الزمان پاتاوه برگزار شد.

در این مراسم حاج آقا افشار امام جمعه شهر پاتاوه  از شورای شهر و مردم  شهر پاتاوه خواست با تمام توان از شهردارجدید جهت انجام و توسعه امور شهری مساعدت و همکاری لازم را به عمل آورند.

وی به مشکلاتی همچون عدم وجود دستگاهها و ماشین آلات خدمت رسان همچون آتش نشانی، انتقال قبرستان وروردی شهر به مکانی مناسب، تکمیل مصلی شهرو ساماندهی و ایجاد پایانه مسافربری شهر اشاره نمودند و خواستار پیگیریی شهردار جدید تا حصول نتیجه لازم شد.

فرماندار شهرستان دنا ضمن اشاره به دستاوردهای نظام در خدمت رسانی به مردم، ابراز داشتند انقلاب جمهوری اسلامی ، یک نظام دینی و مبتنی بر ولایت می باشد.

رضایی به پیشرفت های شهر پاتاوه و مشکلات این شهر نوپا اشاره نمود و خواستار همکاری مسئولین و مردم جهت رفع مشکلات شدند. وی اعلام نمودند مسئولیت ها و پست ها میراث کسی نیست و هدف می بایست خدمت به مردم باشد.

دکتر عزیزی مدیر کل امور شهری استانداری نیز انتخاب آبدار به عنوان شهردار پاتاوه را نتیجه درایت و همدلی شورای شهر و از همه مهمتر انتخاب مردم در تعیین شورای شهر کارآمد که نتیجه آن انتخاب شهردار خوب و به تبع آن وجود یک شهر سالم است  برشمرد.

وی اعلام داشت در استان 17 نقطه شهری وجود دارد که شهر پاتاوه از لحاظ پیشرفت در رده 14 قرار دارد و از این لحاظ دارای جایگاه مناسبی است.

عزیزی به مسئولیت های شهردار و تعامل با مردم و مسئولین و داشتن برنامه های کوتاه مدت، بلند مدت و میان مدت اشاره نموده و پرهیز از ورود به جریانات سیاسی و حاشیه ای و طایفه ای را از اهم مواردی دانست که یک مسئول خصوصاً شهردار محترم باید رعایت نمایند گوشزد کرد.

در ادامه نیکدل شهردار سابق پاتاوه گزارشی از عملکرد سه ساله خویش را ارائه کرد و محمد آبدار به عنوان سومین شهردار پاتاوه در دولت تدبیر و امید کار خود را آغاز نمودند.

*سایت استان انتخاب آقای آبدار به عنوان شهردار پاتاوه را تبریک گفته و برای آقای نیکدل آرزوی توفیق روز افزون می نماید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • آبدار از بهمئی گفت:

  با سلام آقای آبدار بخشدار پاتاوه از چه طایفه ای است

 • فرزین گفت:

  افرین بر ابدار و پاتاوه

 • حمزه میرزایی گفت:

  برادر عزیزم جناب آقای آبدار انتخاب شایسته حضرتعالی را به عنوان شهردار شهر پاتاوه تبریک عرض می نمایم.امیدوارم موفق و مؤید باشید.از تهران سلام ما را پذیرا باشید.
  “حمزه میرزایی
  رییس شعبه ابلاغ و اعزام ندامتگاه تهران بزرگ”

 • جمیل گفت:

  تشکر از امام جمعه دلسوز شهر وبخش پاتاوه

پربازديد