تاریخ درج خبر : 1392/08/08
کد خبر : ۱۲۰۲۸۴
+ تغییر اندازه نوشته -

طالبیان پور معاون امور دام سازمان جهاد کشاورزی استان شد

سایت استان: معاونت امور دام سازمان جهادکشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد برکنار شد.

طی حکمی ازسوی دکتر سید یعقوب موسوی آقای مهندس محمد جعفر طالبیان پور بعنوان معاون امور دام سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد تعیین ومنصوب شد.

گفتنی است؛ مراسم تودیع و معارفه مسئولان معاونت قدیم و جدید امور دام سازمان جهادکشاورزی استان با حضور کارکنان و مسئولان ارشد این سازمان برگزار کردید و طالبیان به عنوان معاون امور دام معرفی و از خدمات محمدنعمتی تجلیل شد.
طالبیان پور دارای مدرک لیسانس علوم دامی وکارشناس ارشد ترویج کشاورزی ، قبل ازاین به مدت ۶ سال همین معاونت را در دوران اصلاحات برعهده داشته است.

منبع:کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • 1234567 گفت:

  هر اومدنی رفتنی در پیش دارد.آقای نعمتی از این که کار میکردند شکی نیست. و از اینکه اقای طالبان پور آدم خوبی هستند بازهم شکی نیست اگه میشد هردوتاشون را معاون امور دام می گذاشتند اصلا تمام پرسنل جهاد از پایین تا بالا اگه تو اتاق معاونت جا میشه برند اونجا بشینند.بعدش هم قابلیت چه صیغه ای هستش. تا دیروز خط راست بود حالا خط مورب فردا هم منحنی y=-X^2+2 باید تصمیم بگیرد

 • لنده ای الاصل گفت:

  در پاسخ به لند ه ای بایستی گفت : اولا”لنده ایها با غیرتند وشما لنده ای نیستی وثانیا”همه می دانند مهندس نعمتی یک سرو گردن از مدیر کل مورد خطاب شما قوی تر است ،حتما” گوشه ای از بذل وبخششهای غیر کارشناسانه مدیرکل به توهم رسیده است.

 • از لنده گفت:

  عالی عا لیست عجب کاری کرد کارستون مدیر کل محترم

 • سید رضا گفت:

  مهندس نعمتی فردی پیرو ولایت و فرا جناحی می باشد هر کسی را ولایت تایید کند مهندس هم تایید می کند واین را در عملکردش نشان داد.

 • علی گفت:

  من از نزدیک آقای مهندس نعمتی را می شناسم ایشان فردی متدین با تقوا و از ایثارگران و جانبازان کشور هستند همچنین ایشان در حوزه کاری خود فردی متخصص ودارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران که دانشگاه اول کشور از لحاظ سطح علمی می باشد خط فکری آقای مهندس نعمتی خط فکری مقام معظم رهبری است و ایشان پیرو ولایت می باشند
  باید در دولت تدبیر تدبیر وامید که شعار فرا جناحی می داد از مدیران دلسوز و مدبر استفاده کرد به خدا حیفه این مدیران کنار گذاشته شوند.

 • سام گفت:

  در پاسخ به آنهایی که درمورد فراجناحی بودن حرف زده‌اند باید بگو یم به همان اندازه که شما میدانید آقای نعمتی فرا جناحی وبدون وابستگی سیاسی میباشد، به همان اندازه دیگران نیز میدانند که ایشان دارای وابستگی سیاسی می باشند.

 • علی گفت:

  نوشته 8 منظورم از ایشان آقای نعمتی میباشد

 • علی گفت:

  اگر واقعا عملکرد های ایشان خوب وراضی کننده بود، اول از همه همکاران ایشان که در کنارش کار می کردند از ایشان راضی بودند.

 • دهدشتی گفت:

  باید در عزل مهندس نعمتی تجدید نظر شود.ایشون کار های مهمی در این استان انجام دادن.
  انصافا رییس سازمان جهاد و کشاورزی هیچ مدیریتی ندارند.

 • احمد از یاسوج گفت:

  من آقای مهندس نعمتی را میشناسم.فردی کاردان،با اخلاق نیک،متخصص و جدی در کار هستند.
  برای کسی که ایشون رو برکنار کرد واقعا متاسفم.در دولت تدبیر و امید باید از کسی که فراجناحی است استفاده شود.اقای موسوی شما در خوزستان یک کارشناس ساده بودید و در استان ما هم هیچگونه اختیاری از خود نداریدو یک عده آدم مریض و معلوم الحال برای شما تعیین تکلیف میکنند.ان شا ء الله در دولت تدبیر و امید از مهندس نعمتی استفاده شود.

  • سارا گفت:

   احمد جان درسته که آقای نعمتی کارهای فراوانی انجام داده ولی انصاف به نظر نمی‌رسد کارها و سوابق مهندس طالبان پور را نادیده گرفت، اگر آقای طالبیان بهتر از آقای نعمتی نباشند مطمئن باشید کمتر از ایشان نیز نیستند.درمورد آقای موسوی نیز از شما می خواهم تجدید نظر کنید ژیژ که ایشان استاد مدرس دانشگاه بودند.

 • رضا گفت:

  اقای موسوی
  چرا شما نیروی جبهه و جنگ و جانباز انقلاب را برکنار و بجای ایشان نیرویی که هیچ سابقه ای نداشته و حتی درصدی ایثار گری ندارد را جایگزین ایشان میکنید؟اقای بزرگواری هم که انگار هیچ کاره است.

 • حسن از بویر احمد گفت:

  جناب حاج آقا بزرگواری
  در جلسه تودیع و معارفه معاون جهاد کشاورزی استان رییس ستاد آقای زارع حضور دارند و برای رییس سازمان تعیین تکلیف میکنند.پس شما چکاره اید؟

 • علی گفت:

  جناب آقای موسوی برای شما که جهت رضایت آقای زارع نیروی متخصص،متعد و باتجربه که وابستگی فکری به هیچ جنایی نداشته و در کمال متانت کار خود را انجام میداد را برکنار کردید،متاسفم.

  • باران گفت:

   شما به همون اندازه ای که میدانید ایشان وابستگی نداشته، بقیه هم به همان اندازه میدانند که ایشان وابستگی داشته ندارند.

  • ناشناس گفت:

   شوخی نکن آقای نعمتی اصولگرای نوگرا از دوست داران اسفندیار

پربازديد