تاریخ درج خبر : 1392/08/08
کد خبر : ۱۲۰۶۳۷
+ تغییر اندازه نوشته -

جلسه هم‌اندیشی شهردار و رئیس شورای شهر یاسوج با مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان

سایت استانجلسه هم‌اندیشی شهردار و رئیس شورای شهر یاسوج با مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

دکتریوسف افشارنیا به کار در شهرداری و شورای شهر اشاره کرد و افزود: توفیق خدمت به مردم از بهترین فرصت های است که در اختیار شورای شهر و شهرداری قرار گرفته و باید این فرصت را مغتنم بدانند و شکرگزار این توفیق باشند.

sahar

وی افزود: شورای شهر و شهرداری ضلع سومی به نام مردم دارند و رسانه به عنوان  حلقه ارتباطی بین مردم و شورای شهر و شهرداری محسوب می شود.

وی رسالت رسانه را تقویت فضای امید ونشاط، ارتقاء معرفت دینی، تعمیق باورهای مذهبی، انعکاس خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی، طرح مطالبات مردم و پاسخ دادن مسئولان دانست.

افشارنیا با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب چهار محور،دین، اخلاق، امید و آگاهی را ازرویکرد اساسی رسانه دانستند افزود: با تبعیت از  رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در شبکه استانی دنا همه تلاش خود را برای ایجاد نشاط و شادابی و آگاهی مردم به کار خواهیم گرفت.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد دراین جلسه عنوان داشت: شبکه استانی دنا این آمادگی را دارد تا با هماهنگی شهرداری و اعضای شورای شهر یاسوج هرجا که نیاز به فرهنگ‌سازی و اطلاع رسانی به شهروندان باشد همکاری لازم را داشته باشد.

خدمات شهرداری به شهروندان نتیجه تلاش شبانه روزی اعضای شورای شهر است

رئیس شورای شهریاسوج در این جلسه به نقش رسانه در انعکاس واقعیت ها اشاره کرد وگفت: مشکلات و معضلات فراوانی برای ارائه خدمات به مردم سدراه شهرداری و شورای شهر یاسوج قرار دارد امیدواریم این مشکلات با آگاهی بخشی و اطلاع رسانی مناسب شبکه استانی دنا به حداقل کاهش پیدا کند.

شیروان وظیفه‌شناس اظهار داشت: خدمات گسترده ای را که شهرداری به شهروندان ارائه می کند نتیجه تلاش شبانه روزی اعضای شورای شهر در ارائه خدمات به مردم است ضروری است شهروندان از این فعالیت ها اطلاع داشته باشند بنابراین در این زمینه نیاز به همکاری و تعامل رسانه ای رسانه استانی داریم.

شهریاسوج پیشانی و خانه همه مدیران استان است

وی عنوان داشت: شهریاسوج پیشانی و خانه همه مدیران استان است بنابراین انتظار داریم بدون نگاه بخشی برای رفع معضلات این شهر در حدتوان شهرداری و شواری شهر را یاری کنند.

تحرک و پویایی بر اعضای شورای شهر حاکم است

رئیس شورای شهر یاسوج در ادامه افزود: اعضای شورای شهر با تحرک و نیروی جوانی که بر اعضای این شورا حاکم است همه توان خود را در راه خدمت به مردم بدون توجه به مسایل قومی و قبیله‌ای بکار گرفتند و دراین راه همگام و همراه با شهرداریاسوج هستند.

ارائه نظرات کارشناسی به شهرداری و شورای شهر قابل تقدیر است

مهندس جاوید شهردار یاسوج در این جلسه، توجه مدیرکل مرکز را در ارائه نظرات کارشناسی به شهرداری و شورای شهر قابل تقدیر دانست وگفت: خدمات به شهروندان در شهرداری چنان سخت و سنگین است که در این راستا نیاز اساسی به حضور موثر رسانه استانی داریم.

احداث 14 هکتار فضای سبز تا پایان خرداد 93

وی با بیان اینکه شهرداری یاسوج 35 میلیارد بدهی دارد افزود: به رغم مشکلات موجود احداث 14 هکتار فضای سبز در ادامه ساحل بشار در دستور کار این شهرداری قرار گرفته و پیش بینی می شود تا پایان خرداد 93 این پروژه تکمیل و به بهره برداری برسد.

وی در همین ارتباط گفت: با بهره برداری از این پروژه سرانه موجود فضای سبز هرشهروند در یاسوج یک متر افزایش خواهد یافت.

شهرداریاسوج  عنوان داشت: شهردای یاسوج این آمادگی را دارد تا با هماهنگی و همکاری شبکه استانی دنا برای ارتقاء خدمات بهتر و مطلوبتر به شهروندان همکاری لازم را داشته باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد