تاریخ درج خبر : 1392/08/08
کد خبر : ۱۲۱۰۴۱
+ تغییر اندازه نوشته -

کم فروشی در روز روشن در دهدشت

سایت استان: محسن تباری
با توجه به گزارش های مردمی، مرغ فروشان عمده اطراف شهر دهدشت با دست کاری در ترازوها، مرغها را با وزن غیر واقعی به خریداران ارائه می کنند.
13432435841

بر پایه اخبار موثق این مرغ فروشان که عمده آنها در اطراف دهدشت و در مسیر ارتباطی سوق قرار دارند، با دستکاری ترازوی فروش خود، وزن مرغ زنده را بیش از وزن واقعی محاسبه می کنند.
یکی از خریداران می گوید: چند روز پیش با خرید مرغ و آوردن آن به خانه متوجه شدم وزن آن کمتر از وزن واقعی است و با وزن کردن دوباره به یقین رسیدم و این موضوع را از طریق تلفن به 124 گزارش دادم اما متاسفانه ترتیب اثری داده نشده و بازرسین کنترل بازار اداره صنعت معدن و تجارت در این امر مهم سهل انگاری می کنند.
وی ادامه داد: انتظار می رود همانگونه که از رسانه ها اعلام شد که با کم فروشی و گرانفروشی برخورد می شود با این کم فروشیها که به امری معمول تبدیل شده برخورد قانونی صورت گیرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • فرشیدعزیزی گفت:

    من خودم دیدم که ماموور بهداشت در چک کردن مغازه شخصی کوتاهی کامل کرد و پرسشنامه را طبق میل فروشنده پر کرد. در صورتی که اداره بهداشت تمایل داشته باشد آماده ام تا مغازه مذکور را معرفی کنم.به ایمیل زیر شماره بازپرسی را ارسال تا تماس بگیرم
    email: eng_farshid_azizi@yahoo.com

  • نبوشامراد گفت:

    بابا وقتی خود مامور بهداشت و مامور تعزیرات مرغ مفت به خونه اش ارسال میشه نه نیاز چک کردن. وزن مرغها می شه نه حتی طی مسیر تا مرغداری ها که خواد چیزی کنترل وبازرسی بهداشتی بکنن. در اینصورت میشه مرغفروشها خیالشون راحته هرچه میخواهن سر مردم بیاورن.

پربازديد