تاریخ درج خبر : 1392/01/06
کد خبر : ۱۲۱۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -

پرویز پایدار مدیر برتر موسسه مالی اعتباری صالحین (بانک آینده) کشور شد

سایت استان: پرویز پایدار از مدیران توانمند هم استانی مدیر برتر موسسه مالی – اعتباری صالحین (بانک آینده ) کشور شد .

به گزارش سایت استان به نقل از سایت اطلاع رسانی موسسه مالی – اعتباری صالحین ، ” پرویز پایدار ” مدیر کل منطقه غرب موسسه مالی – اعتباری صالحین (بانک آینده ) به عنوان مدیر برتر این موسسه عظیم مالی اعتباری شناخته و از وی تقدیر شد .

012

در یازدهمین همایش سراسری مدیران ارشد مؤسسه پس از بررسی‌های به‌عمل آمده، برترین‌های مؤسسه از سوی اعضای هیأت مدیره انتخاب و از تلاش آنان قدردانی شد.

براین اساس طی ارزیابی‌های صورت گرفته از سوی مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره، مهندس حامد برکچی‌زاده، معاون فن‌آوری نوین اطلاعات و ارتباطات و محمّدرضا زاغری، معاون مالی و بودجه به دلیل همّت متعهدانه و تلاش بی‌شائبه و شبانه‌روزی به عنوان مدیران منتخب و برتر مؤسسه صالحین(بانک آینده) معرفی شدند و از سوی اعضای هیأت مدیره مورد تقدیر قرار گرفتند.

در همین راستا از بین مناطق 10گانه کشور نیز منطقه جنوب‌غرب با مدیریت پرویز پایدار و منطقه جنوب با مدیریت سیدحامد عظیمی به جهت برخورداری از بالاترین میزان منابع به ترتیب به عنوان مناطق برتر مؤسسه شناخته شده و از تلاش و سخت‌کوشی مدیران‌کل و کارکنان این دو منطقه از سوی مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره قدردانی شد.

پرویز پایدار از مدیران شناخته شده موسسات مالی – اعتباری کشور است که پیش تر نقش ممتازی در راه اندازی و گسترش شعبه موسسه مالی اعتباری مهر در کهگیلویه و بویراحمد داشت .

وی از فرزندان توانمند استان کهگیلویه و بویراحمد است که توانمندیهای خود را در موسسات پولی – مالی کشور به اثبات رسانیده است.

سایت استان این موفقیت ر ا به این مدیر توانمند و شایسته هم استانی تبریک گفته و آرزوی موفقیت های روزافزون برای این عزیز را از خداوند منان خواستار است .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • زهرا گفت:

  شادی جان منم به شما و خانواده ی محترم تبریک میگم ….و ارزوی سلامتی و موفقیتهای روز افزون رو برای پدر بزرگوار ارزو مندم……

 • از‏ ‏اهواز‏ ‏ گفت:

  استان‏ ‏کهگیلویه‏ ‏و‏ ‏بویر‏ ‏احمد‏ ‏باید‏ ‏به‏ ‏همچین‏ ‏فردی‏ ‏افتخار‏ ‏کند‏ و‏ ‏از‏ ‏او‏ ‏در‏ ‏همه‏ ‏ی‏ ‏مراحل‏ حمایت‏ ‏و‏ ‏قدردانی‏ ‏شود‏ ‏

  • شادی پایدار گفت:

   واقعا باداشتن همچین پدری به خودم افتخار میکنم وای برتریت رو به پدرم تبریک میگم

 • میثم صفایی گفت:

  نوید مسرت بخش انتصاب شایسته ی حضرت عالی را به عنوان مدیر برتر این موسسه عظیم مالی اعتباری تبریک و تهنیت عرض می نماییم

  ازدر گاه ایزد منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران اسلامی مسالت دارد.
  و شکر الله سعیهم.

  با تجدید احترام…

 • مهمان خارج از استان گفت:

  ما نیز این موفقیت را به فرزندی از دل لر تبریک میگوییم

پربازديد