تاریخ درج خبر : 1392/01/11
کد خبر : ۱۲۲۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -

محسن رضایی در بهمئی: شایسته سالاری در کشور کمرنگ است

کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: همه چیز داریم ولی علت وجود مشکل در اقتصاد ما این دو مورد است یکی افراد در کشور سر جای خود نیستند دوم این‌که در کشور برنامه نداریم.

همایش بزرگ «حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی» در بهمئی با حضور محسن رضایی برگزار شد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در بین مردم بهمئی اظهار داشت: مسئله امروز ما بنا به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری حماسه است، اما نه بر سر مرزها و جنگ فیزیکی با دشمن بلکه حماسه در عرصه اقتصاد است.

وی با اشاره به تناسب نام سال و شهرستان بهمئی گفت: همان‌گونه که سال ما حماسه نام دارد شهرستان بهمئی نیز سرزمین حماسه است.

رضایی اذعان کرد: قبل از تحریم دشمن نیز مشکل اقتصادی داشتیم و بزرگترین ضعف اقتصادی ما تکیه بر درآمدهای حاصل از نفت و فرآورده‌های نفتی بود و دشمن نیز از ضعف اقتصادی ما علیه ما استفاده کرده است.

این کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری، نام‌گذاری سال جاری را به معنای جهاد عمومی ملت ایران و شکست حصر اقتصادی دانست و گفت: همان طور که در هشت سال دفاع مقدس حصرها را شکستیم امروز باید بتوانیم در مقاله با دشمن خود و کنترل مدیریت در کشور حصر اقتصادی را نیز بشکنیم و پله‌های موفقیت را طی کنیم.

رضایی با برشمردن دلایل متعدد مبنی بر این‌که مشکل اقتصاد ایران قابل رفع است، ابراز کرد: آن‌گونه که کشور چین طی 10 سال توانسته 600 میلیون نفر از جمعیت خود را به قشر پر درآمد تبدیل کند چگونه ما نتوانیم با برنامه‌ریزی دقیق و حساب شده این کار را انجام دهیم.

وی با اشاره به توان ایرانی افزود: مگر ما چه می‌خواهیم داشته باشیم تا به اقتصادمان رونق دهیم که نداریم؟ نیروی کار؛ منابع و ابزار یا چه چیز دیگر.

رضایی یادآور شد: همه چیز داریم ولی علت وجود مشکل در اقتصاد ما این دو مورد است یکی این که افراد در کشور ما سر جای خود نیستند یعنی شایسته سالاری کمرنگ است و دوم این‌که ما در کشور برنامه نداریم، عده‌ای فقط شعار می‌دهند هر چند دلسوزند ولی آرزوهایشان را در قالب شعار بیان می‌کنند و در عمل به نتیجه نمی‌رسند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد