تاریخ درج خبر : 1392/08/11
کد خبر : ۱۲۲۷۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -

مراسم تجلیل از بازنشستگان در یاسوج برگزار شد/ عکس

سایت استان: به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان، مراسمی در خانه مهر بازنشستگان در یاسوج برگزار شد.

DSC00205
به گزارش سایت استان، محمدرحیم دهرابپور در این مراسم گفت: انسانها سرمایه های جامعه هستند و در این بین بازنشستگان ذخایر آن جامعه می باشند که استفاده از تجارب آنها باید در اولویت قرار گیرد.
این بازنشسته آموزش و پرورش ادامه داد: متاسفانه برخی ها بازنشستگان را تمام شده می دانند در صورتی که آنها دخایری از تجارب ارزشمند هستند که سرنوشت جوانان که ثمره های یک جامعه هستند را رقم می زنند.
عضو پیشین شورای شهر خواستار توجه ویژه به این ذخایر شد و افزود: با تلاشهای صورت گرفته توسط شورای شهر و شهرداری و کانون بازنشستگان آموزش و پرورش، اکنون مکان آبرومندی در اختیار بازنشستگان است که در کشور نیز جز معدود استانهایی هستیم که از خانه بازنشستگان بهره مند است.
مدیر خانه مهر بازنشستگان کشوری استان در حاشیه این مراسم به خبرنگار سایت استان گفت: امکانات خوبی در خانه بازنشستگان ارائه می شود که متاسفانه از جمعیت 10هزار نفری بازنشستگان استان تنها 300 نفر مراجعه و از خدمات استفاده می کنند.

DSC00228
محمدعلی صفایی افزود: با گذشت سه سال از تشکیل این نهاد، هنوز بسیاری از افراد نمیدانند که همچین جایی برای آنها وجود دارد.
وی خدمات اراده شده برای بازنشستگان و خانواده آنها را شامل پزشک رایگان، سفر زیارتی مشهد، سفر سیاحتی کیش و کتابخانه عنوان کرد و ادامه داد: خانه مهر بازنشستگان همه روزه و در ساعات اداری به مراجعه کنندگان خدمت رسانی می کند و از همه بازنشستگان دعوت می کنم تا از امکانات و خدمات این نهاد استفاده کنند.
در پایان از هفت نفر از بازنشستگان به نامهای جهانگیر چرامی، جمشید نعمتی،سیف الله سبزعلی، امراالله جهانشاهی، امان الله باقری، سید نورالدین حسینی مهر و خانم گردآفرید بویراحمدی با اهداء لوح تجلیل شد.
گزارش تصویری از این مراسم:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • انصاف گفت:

  به جرات قسم میخورم که حاج دهراب پور از چهره های ماندگار استان میباشند .ایشان بجز خدمت گذاری هیچ چیز دیگری نداشت .پاکدست شجاع خدمتگذار قشر محروم و مستضعف و انسانی مخلص و با صداقت .
  هر چه فکر میکنم که این اقا چه خیانتی کرده چیزی بذهنم نمی اید و تنها خیانتش شاید این باشد که جلوی معامله گری ها و حیف و میل عده ای را گرفت و نگذاشت کسانی بصورت نا مشروع به جاهایی برسند .
  اینده در خصوص حاج دهراب پور قضاوت خواهد کرد

 • عدالت گفت:

  ما هر چه فکر میکنیم که این اقای دهراب پور چه خیانتی به این مردم کرده ره به جایی نبردیم .
  وجود امثال دهراب پور بعدها مشخص میشه .

 • دنا گفت:

  …………….. به قوم و قبیله خود خیانت کرد و اینچنین به زمین خورد. همچنان که قبلاً به خیلی های دیگر خیانت کرده بود.

 • ناشناس گفت:

  یاد حاج دهراب پور به خیر انسان بزرگیست که مردم استان کمتر قدر او را میدانند

پربازديد