تاریخ درج خبر : 1392/08/11
کد خبر : ۱۲۳۱۹۵
+ تغییر اندازه نوشته -

با حضور مشاور وزیر مشکلات ماشین سازی پارس گچساران بررسی شد

سایت استان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مشکلات ماشین سازی پارس گچساران با حضور مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت، نمایندگان معاونت امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت، رئیس و معاونت امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، شرکت هولدینگ نفت و گاز و پتروشیمی و مدیران شرکت ماشین سازی پارس در محل وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار گردید.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد، مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در این نشست با بیان اینکه سیاست های ما در راستای حل مشکلات واحدهای تولیدی در سراسر کشور است افزود: باید زمینه استفاده از تمامی پتانسیل ها و توانایی ها صنعتی و معدنی به نحو احسن فراهم گردد.
رجبعلی صادقی گفت: مسائل و مشکلات واگذاری ها که ممکن از روند صحیح خود را طی نکرده باشند پیگیری و اصلاحات لازم صورت خواهد گرفت.
صادقی خاطر نشان نمود: باید همت لازم در جهت باروری صنعت و معدن و رسیدن به جایگاه واقعی آن صورت گیرد و بدین ترتیب زمینه حضور توانمند در بازارهای داخلی و خارجی فراهم گردد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست بابیان اینکه کارخانه ماشین سازی پارس گچساران از سال 1388 تا پایان سال 91 تعطیل بوده است افزود: از ابتدای امسال با تلاش ها و پیگیری های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و همچنین اهتمام و همکاری دکتر تاجگردون نماینده شهرستان گچساران در مجلس شورای اسلامی این واحد صنعتی مجددا به عرصه تولید برگشت.
داریوش دیودیده گفت: سیاست سازمان صنعت، معدن و تجارت به تبع از مهندس نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت تلاش مضاعف در جهت فعال نمودن واحدهای صنعتی راکد و استفاده از تمامی ظرفیت های صنعتی استان است.
دیودیده افزود: در راستای همین سیاست ها جلسه در خصوص حل مشکلات کارخانه ماشین سازی پارس گچساران برگزار و مواردی همچون بازاریابی و فروش محصولات این کارخانه، حل مشکلات مالکیتی و تأمین تسهیلات مورد نیاز این طرح مورد بررسی قرار گرفت.
وی عمدا مشکل این طرح را بازاریابی و فروش محصولات دانست و افزود: رایزنی های لازم در خصوص ارجاع کار این واحد به خصوص توسط واحدهای مرتبط به صنعت نفت، گاز و پتروشیمی صورت گرفت.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در پایان گفت: مجموعه صنعت، معدن و تجارت تمام تلاش خود را در جهت استفاده از توانایی های صنعتی و معدنی استان، حل مشکلات واحدهای صنعتی پای کار و مشتاق به فعالیت و رساندن استان کهگیلویه و بویراحمد به جایگاه واقعی خود در این عرصه بعمل خواهند آورد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد