تاریخ درج خبر : 1392/01/16
کد خبر : ۱۲۳۲۲
+ تغییر اندازه نوشته -

حضور قهرمان هم استانی در مسابقات آسیایی پاورلیفتینگ

سایت استان: 20 فروردین تا 25 فروردین ماه ، آخرین اردوی آمادگی تیم ملی پاورلیفتینگ جمهوری اسلامی ایران جهت حضور در مسابقات آسیایی پاورلیفتینگ 2013 در شهر اهواز برگزار می شود .

از استان کهگیلویه و بویراحمد ؛ احمد مهرابی زاده ؛ قهرمان چندین دوره کشور و یک دوره آسیا و چندین دوره جهانی ، در این اردو حضور خواهد داشت .

201

مسابقات آسیایی 2013 قرارست 11 اردیبهشت تا 16 اردیبهشت ماه سال جاری در کشور عزیزمان ایران و به میزبانی شهر اهواز برگزار شود. و طبق هماهنگی های به عمل آمده این مسابقات از شبکه 3 و شبکه ورزش پخش مستقیم خواهد شد .

احمد مهرابی زاده ؛ قهرمان ارزنده هم استانی ؛ که همواره مورد بی مهری مسئولین استانمان قرار گرفته ، نایب رئیس نماینده رسمی فدراسیون جهانی پاورلیفتینگ (wnpf) در ایران نیز می باشد . این فدراسیون در هر کشور و بالاخص در کشورهای صاحب سبک یک نماینده رسمی دارد و کاملا تحت نظارت کمیته ضد دوپینگ(wada) کار می کند که قرارست در آینده نزدیک به المپیک هم بپیوندد .

این جوان هم استانی ؛ دبیر تیمهای ملی پاورلیفتینگ ایران نیز می باشد . کمیته پاورلیفتینگ جمهوری اسلامی ایران که یکی از کمیته های سه گانه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام است ، زیر نظر کمیته ملی المپیک فعالیت می کند .

ما هم به نوبه خودمان برای این جوان هم استانی آرزوی موفقیت و افتخار آفرینی برای کشور عزیزمان ایران و استان مان را داریم .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • بنسنجان گفت:

    باسلام …………………………………………………. خسته نباشی پهلوان . چنین افرادی باعث افتخار استان و کشور میباشند . انشاءا… موفق و پیروز باشید

    • این مرد برادر هم خون منه زنده باد بابکانی زنده باد ککای شیرم زنده باد بیراحمه خدائیش اینقدر خوشحالم انگار ………. من ارادتمند خانواده و پدر بزرگوارش هستم که با تربیت این قهرمان هم آبروی استان را تربیت کرد هم آبرویه طیفه زنده باد طیفه آغا………………………..این تیکه نقطه چین هم لورکه بود .

پربازديد