تاریخ درج خبر : 1392/08/11
کد خبر : ۱۲۳۴۰۹
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه خانه مطبوعات استان بمناسبت یکمین سالگرد ارتحال آیت‌اله ملک‌حسینی (ره)

سایت استان:  خانه مطبوعات استان کهگیلویه و بویراحمد در بیانیه‌ای اعلام کرد: عالم ربانی فقیه اهل بیت عصمت و طهارت حضرت آیت‌الله سیدکرامت‌اله ملک حسینی(ره) تمام عمر پربرکت خود را در راه تعلیم، بیداری عشایر جنوب کشور، مبارزه با استبداد و رژیم ستمشاهی و دفاع از حقوق مردم استان کهگیلویه و بویراحمد گذراند.

در بخشی از این بیانیه آمده است: این مجاهدنستوه عمرى را به تربیت شاگردان و مبارزه گذراند و عبادات عارفانه و سخنان بیدارگر او در قلوب همه عاشقان مکتب علوى اثر عمیقى داشت.

خانه مطبوعات استان کهگیلویه و بویراحمد در قسمتی دیگر از این بیانیه عنوان کرده است:  زحمات و تلاش‌های پیگیر و شبانه‌روزی آیت‌الله سیدکرامت‌اله ملک حسینی(ره) در زمان حیات و کسوت مسئولیت نماینده مجلس خبرگان رهبری برای مردم استان کهگیلویه و بویراحمد منشائ خیرات فراوانی بوده و همواره نام ایشان در دل‌های مردم استان‌های فارس،‌ کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، چهارمحال بختیاری، خوزستان و عشایر جنوب کشور جاودانه خواهدماند.

در این بیانیه خاطرنشان شده: همراهی و پشتیبانی از نهضت اسلامی و حمایت بی‌دریغ از معمارکبیر انقلاب‌اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، ترویج علوم و معارف اسلام ناب محمدی (ص) تابلویی شکوهمند از این مجاهد عالیقدر برای جامعه ایران اسلامی به خصوص مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در تاریخ بجای مانده است.

خانه مطبوعات و خبرنگاران فهیم و پرتلاش استان در یکمین سالگرد ارتحال آن عالم فرزانه همگام با مردم و مسئولان حضور فعال داشته و از مردم استان برای شرکت گسترده خود در این مراسم دعوت به عمل می‌آورد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد