تاریخ درج خبر : 1392/01/16
کد خبر : ۱۲۳۵۱
+ تغییر اندازه نوشته -

افزایش 40 درصدی اسکان مسافران نوروزی در مدارس استان

سایت استان: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد از افزایش 40 درصدی اسکان مسافران نوروزی در مدارس این استان نسبت به سال گذشته خبر داد.

عبدالصالح صمدی‌نسب اظهار کرد: در تعطیلات نوروزی امسال 19 هزار و 929 خانوار با جمعیت 96 هزار و 964 نفر در مدارس کهگیلویه و بویراحمد اسکان داده شدند که سال گذشته این میزان 68 هزار و 392 نفر بوده است.

صمدی‌نسب در ادامه ابراز کرد: این تعداد شامل 193 هزار و 928 نفر روز است که از 28 اسفند 91 تا 15 فروردین 92 اسکان یافتند.

وی گفت: از این تعداد 17 هزار و 925 خانوار با جمعیت 86 هزار و 550 نفر فرهنگی هستند که در مدارس استان ما در ایام نوروز اسکان یافتند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش این استان افزود: بیشترین اسکان مسافران نوروزی به ترتیب در یاسوج، گچساران، دنا و باشت و کمترین تعداد در لوداب، مارگون و لنده بوده است.

وی در ادامه با ارائه آماری دیگر گفت: بیشترین میزان اسکان مربوط به روز 10 فروردین با هزار و 816 خانوار اسکان بوده است.

صمدی‌نسب عنوان کرد: 200 آموزشگاه با هزار و 400 کلاس درس برای اسکان میهمانان نوروزی در قالب کاملا‍ تجهیز، نیمه تجهیز و عادی به هموطنان در اقصی نقاط کشور اختصاص یافت.

این مسئول از تکریم مسافران و گردشگرانی که در مدارس اقامت گزیدند سخن به میان آورد و گفت: سعی همه همکاران ما در ستاد اسکان بر این بود که بهترین خدمات در قالب بهترین نوع برخورد صورت گیرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد