تاریخ درج خبر : 1392/01/16
کد خبر : ۱۲۳۵۵
+ تغییر اندازه نوشته -

استاندار: زیرساختهای گردشگری استان مناسب نیست

سایت استان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: زیرساختهای گردشگری در این استان متناسب با ظرفیت های بی شمار گردشگری آن و استقبال گسترده مسافران نوروزی نیست.

سید حسین صابری افزود: در بخش گردشگری در استان کمبود هایی وجود دارد که باید همه باهم تلاش کنیم و با رفع این کمبودها، این صنعت را در استان رونق دهیم.

وی بیشترین کمبودها در حوزه گردشگری را کمبود زیرساختها عنوان کرد و بیان داشت: اگر در تامین این زیرساختها تلاش بیشتری شود و زمینه رفاه گردشگران را مهیا کنیم، حضور گردشگر و درآمدهای ناشی از آن در استان افزایش می یابد.

وی از بازدیدهای سرزده خود به برخی پایگاهها و اماکن گردشگری استان در ایام نوروز خبر داد و اظهار داشت: در این بازدیدها با برخی از میهمانان نوروزی نیز هم صحبت شدم و در مجموع رضایتمندی نسبی از خدمات رسانی ها وجود داشت.

صابری تصریح کرد: در ایام نوروز میزان ورودی گردشگران نوروزی به این استان چشمگیر و بیشتر از سالهای گذشته بوده است که این وظایف مسئولین را برای سالهای آتی سنگینتر می کند.

استاندار استان، خدمات رسانی دستگاههای متولی در ایام نوروز را رضایت بخش عنوان کرد و گفت: در این ایام مجموعه دستگاههای عضو ستاد تسهیلات نوروزی وظایف خود را به خوبی انجام دادند.

وی افزود: در ایامی که پرسنل این دستگاهها حق داشتند از ایام تعطیلات در راستای رفاه و آسایش شخصی خانواده های خود استفاده کنند، از حقوق شخصی خود گذشتند ودر خدمت مسافران بودند که این قابل تقدیر است.

منبع:مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد