تاریخ درج خبر : 1392/01/18
کد خبر : ۱۲۴۱۳
+ تغییر اندازه نوشته -

6 شهید گمنام، 22فروردین ماه در یاسوج تشییع می شوند

سایت استان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مراسم تشییع پیکرهای مطهر شش شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس،‌روز پنج شنبه 22 فروردین ماه در شهر یاسوج برگزار می شود.

سید حسین صابری با بیان این که بار دیگر فضای استان،‌با حضور پیکرهای مطهر شهدا،‌عطرافشانی می شود ،افزود: این مراسم ساعت 11،‌از محل ستاد معراج شهدا یا کانون فرهنگی بسیج با حضور مردم آغاز می شود و در مکان حسینیه عاشقان ثارالله به اتمام می رسد.
وی اظهار کرد: مراسم وداع با شهدا پنج شنبه شب ، با اقامه نماز جماعت و دعای کمیل در محل حسینیه عاشقان ثارالله ،‌ برگزار می شود و همچنین روز جمعه صبح دعای ندبه در این مکان برگزار خواهد شد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان این مطلب که روز جمعه دیدار با بدن های مطهر شش شهید گمنام برای عموم آزاد است ،خاطرنشان کرد: پیکرهای پاک شهدا ،‌عصر جمعه پس از برگزاری دعای سمات ، به سمت شهر های لنده،‌دهدشت و دنا ،‌ رهسپار می شوند.
صابری با بیان این مطلب که مردم شهرستانهای لنده،‌دهدشت و دنا ،‌ با استقبال از پیکر های شهدا و تجدید میثاق با آنان،‌پذیرای اجساد مطهر شهیدان گمنام هستند و مراسم مختلف وداع با شهدا نیز در این شهرستان ها برگزار می شود، تصریح کرد: روز 25 فروردین همزمان با شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) ،‌پیکرهای پاک شهدا در شهرهای سی سخت،‌لنده و دهدشت ،‌تدفین می شوند.
وی اضافه کرد: از اقشار مختلف مردم استان،‌هیأت های مذهبی،‌اصناف و کسبه ،‌بسیجیان و … جهت حضور پرشور در این مراسم دعوت به عمل می آید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد