تاریخ درج خبر : 1392/01/19
کد خبر : ۱۲۴۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -

معرفی اعضاء هیئت‌ اجرایی انتخابات خبرگان در سوق

سایت استان: ظهر امروز با حضور معتمدین و متنفذین سیاسی در شورای اداری سوق، اعضاء هیئت اجرایی انتخابات خبرگان معرفی شدند.

بهمن محمدی در جلسه شورای اداری سوق با بیان اینکه یکی از مولفه‌های امنیت اجتماعی و سیاسی، برگزاری انتخابات سالم و باشکوه است، اظهار کرد: با توجه به تلاطم سیاسی موجود در جهان سیاست، دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران درصدد ایجاد ناامنی و برهم زدن نظم در انتخابات بوده و می‌خواهند مردم را از آمدن در پای صندوق‌های رأی مأیوس کنند.

رئیس شورای اداری سوق در ادامه به نقش مردم در برگزاری انتخابات پرشور و نشاط و حضور حداکثری اشاره و افزود: مردم همیشه در صحنه با حضور حداکثری خود در صحنه‌های دفاع از آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی به خصوص انتخابات آتی دشمنان را نا امید و توطئه‌های بیگانگان را خنثی کرده و موجبات ثبات و پایداری در کشور را به وجود می‌آورند.

محمدی تصریح کرد: آنچه باعث دلگرمی مردم و حضور پرشور آنان در انتخابات‌ می‌شود، صیانت از آرائ آن‌ها بوده که این مهم وظیفه اصلی هیئت‌های اجرایی و مسئولین ستادهای انتخاباتی است.

وی مردم را برگزارکننده اصلی انتخابات دانست و افزود: هیئت‌های اجرایی، اعضای شعب، نمایندگان بخشدار، نظارت محترم شورای نگهبان همه از میان مردم انتخاب می‌شوند و دولت و مسئولین انتخابات تنها هماهنگ کننده و پشتیبان انتخابات اجرایی انتخابات هستند.

بخشدار سوق گفت: انتخابات عرصه نمایش اقتدار ملی ملت ایران به تمام جهانیان بوده و حماسه‌ای دیگر در خرداد92 توسط ملت همیشه در صحنه خلق خواهد شد.

محمدی گفت: تلاش بر این بوده که با انتخاب معتمدین و متنفذین بتوانیم اولین هیئت اجرایی مستقل را در بخش سوق راه‌اندازی و در پایان انتخاباتی باشکوه را برگزار نماییم.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد