تاریخ درج خبر : 1392/01/19
کد خبر : ۱۲۴۵۹
+ تغییر اندازه نوشته -

غدیری نتوانست تیم را به خوبی جمع کند

مدیرعامل تیم فوتبال شهرداری یاسوج گفت: غدیری مربی بدی نبود و در هیچ کجا هم مربی تیم بالای جدول را برکنار نمی‌کنند ولی عیب مربی ما در استرس هفته‌های پایانی و گاهی دوستی بیش از حد با برخی از بازیکنان بود.

قباد نگین‌تاجی اظهار کرد: مردم استان کهگیلویه و بویراحمد از تیم شهرداری یاسوج و مجموعه مدیریتی و بازیکنان و کادر فنی انتظار صعود به لیگ برتر فوتبال را داشته و دارند.

20203

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری یاسوج عنوان کرد: به هر حال وظیفه خود می‌دانستیم که با همه کمبودها و کاستی‌ها تیمی یک‌دست را روانه مسابقات کنیم که اگر چه از نظر اسم و رسم بازیکنان آن‌چنانی نداشتیم اما نشان دادند که همین مجموعه لیاقت حضور در لیگ برتر فوتبال کشور را دارند.

نگین‌تاجی به مشکلات و مسائل پیش آمده در این تیم در چند هفته اخیر اشاره کرد و گفت: با همه مشکلات در مجموعه شهرداری و با همکاری و تعامل شورای شهر تنها تیمی هستیم که بیش از همه مطالبات بازیکنان خود را پرداخت کرده‌ایم و می‌توان به یقین گفت تیم شهرداری تنها تیمی در میان تیم‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور است که 80 درصد حقوق بازیکنان خود را پرداخت کرده است.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری یاسوج در پاسخ به این سؤال که آیا جمشید غدیری کارنامه خوبی نداشت که از تیم اخراج شد، ابراز داشت: من معتقدم غدیری مربی خوبی بود که توانست تیم را تا این مرحله بالا بکشد اما در هفته‌های پایانی نتوانست تیم را به خوبی جمع کند.

نگین‌تاجی که همانند ما معتقد بود هیچ کجا مربی تیم‌های رده بالای یک جدول را کنار نمی‌گذارند، افزود: متأسفانه در مورد آقای غدیری دو مورد وجود داشت که موجب شد تیم نتواند خود را در صدر جدول حفظ کند که یکی از آن‌ها به همین استرس و شاید بتوان گفت ترس هفته‌های پایانی برمی‌گردد.

وی گفت: یکی دیگر از مشکلاتی که با آن مواجه بودیم دوستی بیش از حد آقای غدیری با برخی از بازیکنان بود که همین موجب شده بود پاره‌ای از بازیکنان از مربی تیم حساب نبرند.

مدیرعامل تیم فوتبال شهرداری یاسوج به پیشنهادی که به غدیری داده بود نیز اشاره کرد و گفت: در مقطعی به آقای غدیری پیشنهاد دادم در مراحل حساس که تیم موقعیت خوبی برای صعود دارد از یک مشاور خوب و طراز اول که خودش انتخاب می‌کند در این هفته‌های پایانی استفاده کند که زیر بار چنین موضوعی نرفت.

نگین‌تاجی تصریح کرد: آقای غدیری زحمت خود را کشید و فکر می‌کرد می‌تواند با اتکا به دانش و هدایت خود تیم را به لیگ برتر رهنمون سازد که شاید به همین دلیل در محاسبات خود دچار اشتباه شد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد