تاریخ درج خبر : 1392/01/19
کد خبر : ۱۲۴۶۷
+ تغییر اندازه نوشته -

معرفی اعضای هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در باشت

سایت استان: فرماندار باشت گفت: با حضور معتمدین شهرستان باشت اعضای هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری و میاندوره ای مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان مشخص شد.
ˈسید ناصر رضاییˈ  افزود: ازمیان 30 معتمد این شهرستان با انجام رای‌گیری مخفی تعداد هشت نفر که بالاترین رای را آوردند به عنوان اعضای اصلی و پنج نفر نیز اعضای علی البدل معرفی شدند.

رضایی انتخابات 24 خرداد را بزرگترین اتفاق سیاسی در سالجاری خواند و تاکید کرد: آنچه در انتخابات مهم است میزان تعهد،ایمان،پایبندی به ارزش ها و انقلاب و نظام،حرکت بر مسیر رهبری و ولایت و خون شهداء بدور از هر گونه سیاسی کاری است.

فرماندار باشت افزود: در شرایط کنونی باید به گونه ای رفتار و تلاش کرد که یک حماسه بزرگ یسیاسی دیگری در 24 خرداد در تاریخ سراسر شور و حماسه ملت ایران اسلامی ثبت گردد و بار دیگر دشمنان را مایوس سازد.

رضایی بر رعایت قانون و بی‌طرفی در برگزاری انتخابات ریاست و جمهوری و میاندوره ای مجلس خبرگان رهبری و شوراهای شهر و روستا از سوی دست‌اندر‌کاران انتخابات شهرستان و حضور پورشور و مشارکت گسترده مردم در این دوره از انتخابات تاکید کرد.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد