تاریخ درج خبر : 1392/08/13
کد خبر : ۱۲۴۸۱۰
+ تغییر اندازه نوشته -

دعوت زارعی برای حضور گسترده مردم در ۱۳ آبان

سایت استان: نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی طی بیانیه‌ای از همه مردم این حوزه انتخابیه خواست تا همانند گذشته در یوم‌الله ۱۳ آبان حضور حماسی داشته باشند.

در بخشی از این بیانیه آمده است: سیزدهم آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی یادآور بصیرت عمیق و شجاعت دانشجویان انقلابی پیرو خط امام (ره)، نماد استکبارستیزی و نقطه عطفی در تاریخ مبارزات به حق کشورمان به حساب می‌آید.

در این روز، حوادث مهمی چون تبعید حضرت امام خمینی(ره) به ترکیه در ۱۳۴۳، کشتار بی‌رحمانه و به گلوله بستن دانش‌آموزان مظلوم توسط دژخیمان رژیم پهلوی در سال ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ۱۳۵۸ در سینه تاریخ حک شده که از سوی امام راحل (ره) انقلاب دوم نام گرفت.

وی در ادامه این بیانیه آورده است: بی‌تردید رمز بقا و موفقیت نظام و انقلاب در مقاومت و ایستادگی در برابر رژیم سلطه، پایبندی به آرمان‌های اصیل اسلام و تبعیت از ولایت فقیه و مقام معظم رهبری بوده و ملت ایران آنچه را که به این مؤلفه‌های بنیادین و مقدس خدشه وارد سازد هیچ‌گاه نپذیرفته و آن را تلاش و حرکت بیهوده دشمنان خود دانسته و در مقابل آن خواهد ایستاد.

زارعی در ادامه این بیانیه گفته است: اینجانب ضمن گرامی‌داشت ۱۳ آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی این روز بزرگ در تاریخ معاصر را به مردم شریف کهگیلویه و بویراحمد به ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان گرامی تبریک عرض نموده و از عموم مردم شهیدپرور و همیشه در صحنه استان کهگیلویه و بویراحمد دعوت می‌کنم همچنان که در تمامی صحنه‌های انقلاب حضوری آگاهانه را به نمایش گذاشته‌اند این‌بار نیز با شرکت گسترده و فعال در راهپیمای ۱۳ آبان فریاد خود را برای رسوا کردن آمریکا و همدستانش سر دهند تا بار دیگر با آرمان‌های شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و امام شهدا تجدید میثاق کرده باشیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد