تاریخ درج خبر : 1392/08/13
کد خبر : ۱۲۴۸۶۵
+ تغییر اندازه نوشته -

نمایش “یک هفته راه رفتن در بهشت” به جشنواره فجر راه یافت

سایت استان: معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از راهیابی نمایش “یک هفته راه رفتن” در بهشت از استان کهگیلویه و بویراحمد به جشنواره بین المللی تئاتر فجر خبر داد.

ShowImage.aspx

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد محمدعلی پیرسبزی با اشاره به راهیابی نمایش “یک هفته راه رفتن در بهشت” به جشنواره بین المللی تئاتر فجر اظهار داشت: این نمایش به همراه دو نمایش دیگر از استان کهگیلویه و بویراحمد در جشنواره تئاتر منطقه سه کشور در زاهدان حضور داشتند.
وی با بیان اینکه نمایش “یک هفته راه رفتن در بهشت” به کارگردانی رضا کرمی زاده و نویسندگی رضا گشتاسب در این جشنواره حضور داشت ابراز داشت: در جشنواره تئاتر منطقه سه کشور در زاهدان رضا کرمی زاده رتبه اول طراحی صحنه دو نمایش “یک هفته راه رفتن در بهشت” و نمایش “کشتن در پنج فصل و یک دره” را کسب کرد.
معاون هنری و سینمایی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در این جشنواره بازیگری زن بدون اولویت اول به محبوبه خادمی و یاسمن پناهی بازیگران نمایش “کشتن در پنج فصل و یک دره” از استان کهگیلویه و بویراحمد تعلق گرفت.
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد این موفقیت را به آقای کرمی زاده، گروه شادن و هنرمندان این استان تبریک می گوید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد