تاریخ درج خبر : 1392/01/20
کد خبر : ۱۲۴۹۷
+ تغییر اندازه نوشته -

طاهری: هواداران شهرداری یاسوج به بومی‌ها فرصت دهند

سایت استان: سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج با بیان این‌که دیگر امیدی برای حضور این تیم در لیگ برتر فوتبال کشور نیست، گفت: از هواداران و مدیران این تیم می‌خواهیم که برای یک دوره جدید به کادر بومی و بازیکنان بومی این تیم فرصت دهند.

سرتیپ طاهری پس از کسب نتیجه مساوی این تیم برابر مس رفسنجان و کم‌رنگ شدن امیدها برای حضور در لیگ برتر فوتبال کشور گفت: با تکیه بر بازیکنان بومی خود توانستیم بازی خوبی در برابر مس رفسنجان از خود به نمایش بگذاریم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج اظهار کرد: در این بازی از بازیکنانی همچون محمد دارابی، رحیم رحیمی، اشکان صادقی و سایرین استفاده کردیم که با غیرت و جنگندگی هر چه تمام بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند.

طاهری ادامه داد: در این بازی آموختیم که اگر بیش از گذشته به جوانان بومی خود بها دهیم در مقابل حریفان بهتر ظاهر خواهیم شد.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج افزود: در فصل جاری امیدها برای صعود به لیگ برتر از کف رفت و اکنون باید همه دست در دست هم برای موفقیت در فصل آینده تلاش کنیم.

وی گفت: جوانان و نوجوانان و همه فوتبال‌دوستان کهگیلویه و بویراحمدی و به خصوص هواداران یاسوجی در اندیشه خود تصور نمی‌کنند که روزی تیم فوتبال شهرداری وجود نداشته باشد و اکنون تیمی شناسنامه‌دار در سطح فوتبال کشور داریم.

طاهری تصریح کرد: در این چند روزی که مهمان رفسنجانی‌ها بودیم به عینه مشاهده و احساس کردیم که حریفان و رقیبان از تیم شهرداری یاسوج چه اندازه واهمه و هراس دارند.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج گفت: اگر مسئولان تیم فوتبال شهرداری و شورای اسلامی اندیشه تیم‌داری داشته باشند که فکر می‌کنم این‌گونه خواهد بود و در صورتی که به کادر فنی بومی اعتماد کنند جواب این اعتماد را با یک برنامه‌ریزی مدون و استفاده از خرد جمعی خواهیم داد.

طاهری گفت: در صورت شکل‌گیری این اعتماد سعی ما بر این خواهد بود که تیم را به سوی بومی‌‌گری سوق دهیم و برای تحقق این امر در بازی‌های فصل آینده 50 درصد تیم را بومی خواهیم کرد.

وی افزود: البته تیم ما در خطوط مختلف به بازیکنان با تجربه‌ای نیاز دارد که باید با پر کردن این نقاط از توان بالقوه بومی خود نیز حداکثر استفاده را داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج با بیان این‌که توقعی از نظر موضوعات مالی از تیم شهرداری ندارم، افزود: آمده‌ایم که با دل و جان و بدون هیچ‌گونه چشمداشتی به جوانان استان و شهر خود خدمت کنیم و اگر فرصت خدمت باشد با این مدیرت قوی و کاردان که در مجموعه باشگاه وجود دارد آرزوی دیرینه هواداران را جامه عمل خواهیم پوشاند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • فوتباليست دهه 80 گفت:

    ببخشید دهه 80

  • فوتباليست دهه 82 گفت:

    به نقل از روزنامه ورزشی هدف محمد دارابی بهترین بازیکن زمین شناخته شد و نیز جز بازیکنان برتر لیگ 1 در این هفته بود با آرزوی توفیق و سربلندی بازیکنان خوب و با غیرت بومی استان

پربازديد