تاریخ درج خبر : 1392/01/20
کد خبر : ۱۲۵۰۸
+ تغییر اندازه نوشته -

رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد مشخص شد

سایت استان: مدیرکل حوزه استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی حکمی از سوی استاندار کهگیلویه و بویراحمد رضوانی به‌‌عنوان رئیس ستاد انتخابات میان دوره‌ای چهارمین دوره مجلس خبرگان رهبری و ‌یازدهمین دوره ریاست‌جمهوری در این استان انتخاب شد.

غریب دین‌پرور  اظهار کرد: طی احکامی از سوی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، رئیس ستاد انتخابات استان و رؤسای کمیته‌های ششگانه در امر برگزاری میان دوره‌ای چهارمین دوره مجلس خبرگان رهبری، ‌یازدهمین دوره ریاست‌جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا منصوب شدند.

201

مدیرکل حوزه استاندار و رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: استاندار در این احکام خواستار برگزاری شکوهمند انتخابات با تحقق مشارکت حداکثری و با رعایت اصل امانتداری، دفاع از حقوق شهروندان و صیانت از آراء آنان با اعمال دقیق قوانین و مقررات مربوطه شده و هماهنگی و معاضدت دستگاه‌های اجرایی با ستاد انتخابات استان در این راستا را لازم دانسته است.

وی در ادامه، گفت: غلامعلی رضوانی معاون سیاسی و امنیتی استاندار با حفظ سمت به‌عنوان رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد،‌ منصوب شد.

دین‌پرور افزود: همچنین طی این احکام، حمدالله مبشری مدیرکل امور سیاسی و انتخابات به‌عنوان جانشین ستاد انتخابات و رئیس کمیته‌ اجرایی شهرستان‌ها، ‌محمدجعفر لرستانی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار به‌عنوان رئیس کمیته پشتیبانی و تدارکات انتخابات، ‌سیدرحمان زمانی مدیرکل امنیتی و انتظامی به‌عنوان رئیس کمیته امنیتی و انتظامی، ‌سیدعلی علی‌پور مشاور استاندار و مدیر حراست به‌عنوان رئیس کمیته استعلامات و حفاظت فیزیکی، یوسف نجفی مدیرکل فناوری اطلاعات به‌عنوان رئیس کمیته فناوری اطلاعات و غریب‌ دین‌پرور مدیرکل حوزه استاندار به‌عنوان رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات استان منصوب شدند.

وی یاد‌آور شد: یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 24 خرداد 92، هم‌زمان با سراسر کشور در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار و علاوه بر آن چهارمین انتخابات میان دوره‌ای خبرگان رهبری نیز در زمان مذکور، در این استان برگزار می‌شود.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد