تاریخ درج خبر : 1392/01/20
کد خبر : ۱۲۵۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -

اعضای هیئت انتخاب جشنواره ملی داستان کوتاه خلیج فارس معرفی شدند

سایت استان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعضای هیئت انتخاب نخستین جشنواره ملی داستان کوتاه خلیج فارس و سومین جشنواره ملی داستان کوتاه متیل معرفی شدند.

امین کمالوندی بعد از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: “رضا گشتاسب”، “مهدی ابدالی” و “حمیدرضا صفایی” به عنوان هیئت انتخاب آثار این جشنواره انتخاب شدند.

وی بیان داشت: شورای راهبردی و نظارت بر نخستین جشنواره ملی داستان کوتاه خلیج فارس و سومین جشنواره ملی داستان کوتاه متیل پس از بررسی پیشینه و سوابق این متخصصان حوزه ادبیات داستانی استان را معرفی کردند.

دبیر نخستین جشنواره ملی داستان کوتاه خلیج فارس افزود: این افراد از هنرمندان زبده در حوزه ادبیات داستانی و دارای تحصیلات دانشگاهی هستند.

وی یادآور شد: “رضا گشتاسب” هم اکنون عضو انجمن داستان استان و نویسنده و کارگردان تئاتر، “حمیدرضا صفایی” یکی از منتقدین مطرح استان در حوزه ادبیات داستانی و “مهدی ابدالی” نیز نمایشنامه نویس و داستان نویس است.

کمالوندی تصریح کرد: هیئت انتخاب آثار نخستین جشنواره ملی داستان کوتاه خلیج فارس و سومین جشنواره ملی داستان کوتاه متیل پس از خوانش و بررسی داستان های رسیده به دبیرخانه این جشنواره آثار شایسته برای راهیابی به این جشنواره را برای انتخاب آثار برگزیده توسط هیئت داوران به دبیرخانه اعلام می کنند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان اظهار داشت: نخستین جشنواره ملی داستان کوتاه خلیج فارس و سومین جشنواره ملی داستان کوتاه متیل هفته اول اردیبهشت جاری به میزبانی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج برگزار می شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد