تاریخ درج خبر : 1392/08/13
کد خبر : ۱۲۵۳۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری دوره آموزش پرده دوزی برای دختران

سایت استان: مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کهگیلویه از برگزاری دوره آموزش پرده دوزی و روبان دوزی جهت 30 نفر از دختران مددجوی روستایی تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان خبر داد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، عنایت رحیمی نیا گفت: کمیته امداد به منظور توانمندسازی و خودکفایی خانواده های تحت حمایت اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی در رشته های مختلف می نماید.
وی افزود: این دوره های آموزشی در زمینه های آرایشگری – قالیبافی –خیاطی و پرده دوزی -رانندگی- کمک بهیار و کمک پرستار- نسخه خوانی و…. برای مددجویان برگزار می شود.
رحیمی نیا اظهار داشت: به همین منظور کلاسهای آموزش پرده دوزی در روستاهای ضرغام آباد-دستخرد از توابع شهرستان کهگیلویه با شرکت30 نفر از زنان و دختران با استفاده از تجارب مربیان وکارشناسان متخصص برگزار شده است.
مدیر کمیته امداد شهرستان کهگیلویه با بیان این مطلب که هزینه برگزاری این دوره بالغ بر 30میلیون ریال است عنوان کرد: هیچ گونه وجهی از شرکت کنندگان در این دوره دریافت نخواهد شد و آموزش به صورت رایگان می باشد.
وی خاطرنشان کرد: به تمام کسانی که در این کلاس ها شرکت نمایند و این دوره را با موفقیت به پایان برسانند، گواهینامه معتبر از فنی حرفه ای اهداء می شود.
رحیمی نیا تصریح کرد: افزایش توانمندی اقتصادی خانواده ها از اهمیت بالایی برخوردار است و زنان و دختران مددجو با فراگیری این گونه هنرها، در زمینه اشتغال زایی و کمک به اقتصاد خانواده ها سهیم می شوند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد