تاریخ درج خبر : 1392/08/13
کد خبر : ۱۲۵۷۱۸
+ تغییر اندازه نوشته -

حمایت های رهبری پشتوانه محکمی برای تیم مذاکره کننده ایران است

یاسوج – استاندارکهگیلویه وبویراحمد با اشاره به سخنان حکیمانه و دفاع منطقی مقام معظم رهبری در جمع دانشجویان و دانش آموزان از مسوولان و تیم مذاکره کننده ، گفت: فرمایش های معظم له پشتوانه محکمی برای تیم مذاکره کننده و اثبات کننده حقانیت ملت آزادی خواه ایران درعرصه سیاست خارجی است.

سید موسی خادمی افزود: رهبری با آگاهی و اعتماد کامل از تیم مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران همگان را نیز برای حمایت و پرهیز از هرگونه افراطی گری و قضاوت زودهنگام در این راستا دعوت کرد.

وی بیان کرد: حمایت مردم و همراهی مسوولان و دلسوزان نظام از کارگزاران سیاست خارجی می تواند آنها را با روحیه قوی به پای میز مذاکره با گروه 5+1 هدایت کنند.

خادمی ابراز داشت: حمایت جانانه و قوت قلب رهبری به تیم مذاکره کننده و دفاع از دیپلماسی دولت تدبیر و امید، آینده جمهوری اسلامی ایران را در مناسبات و عرصه حساس بین المللی امیدوار کرده است.

وی تضعیف و متهم کردن تیم مذاکره کننده کشورمان را در شرایط حساس کنونی بازی در زمین دشمن دانست و گفت: رهبری نیز در این راستا تکلیف را برای همه روشن کرده است.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: تلاش تیم مذاکره کننده جمهوری اسلامی در حقیقت ادامه همان روحیه استکبار ستیزی، حق طلبی و استقلال خواهی ملت بزرگ ایران با رویکردی جدید است.

وی اظهار کرد: همانگونه که در سخنان هوشمندانه رهبری به آن اشاره شد تیم مذاکره کننده از فرزندان و نیروهای انقلابی هستند و این تیم در سطح یک دیپلماسی قوی درصدد حق خواهی و عزت ملت خود است.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد