تاریخ درج خبر : 1392/08/14
کد خبر : ۱۲۶۳۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام استاندار به مناسبت اولین سالگرد درگذشت آیت الله ملک‌حسینی

سایت استان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی به مناسبت یکمین سالگرد درگذشت آیت الله سید کرامت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان، آن یزرگمرد را از جنس همین مردم دانست که با زبان مردم سخن می گفت و اعتقادات و افکار مردم را نیز خوب می شناخت.

متن کامل این پیام در پی می آید

بسم الله الرحمن الرحیم
«اذا مات العالم، ثلم فی الاسلام ثلمه لا یسدّها شیء»
یکسال از عروج ملکوتی عالم ربانی، مجاهد نستوه حضرت آیت الله ملک حسینی می گذرد، دینداری مردم دار که پس از سالها تلاش در دفاع از اسلام و گسترش فرهنگ اهلبیت عصمت و طهارت علیهم السلام، و تربیت شاگردانی وارسته و خلفی شایسته و دانشمند همچون حضرت آیت الله ملک حسینی محبت را به دوستداران تمام نمود و حق مدارانه و خالصانه در جوار رحمت حق آرمید.

مردی که به آنچه می گفت و می آموخت حقیقتا باور داشت، همان بزرگ مردی که از جنس خودمان بود، با زبان خودمان سخن می گفت و اعتقادات و افکارمان را خوب می شناخت و حرمت نگه می داشت، مجتهدی که رحلت غم انگیزش کامها را تلخ و دیده ها را گریان نمود، یکسال پیش همگان شاهد بودیم که با تشییع تاریخی و به یاد ماندنی، مردم قدرشناس استان چگونه با پیکر مطهر آن یار سفر کرده وداع نمودند.

بدون شک یاد آن فقید سعید و مبارز مجاهد در حافظه تاریخی کشور و حوزه های علمیه جاودان خواهد ماند. به پاس آن همه مجاهدت و ارادت و مردم داری، مراسم یکمین سالگرد ارتحال آن عالم وارسته روز سه شنبه مورخ ۱۴ /۸/ ۹۲ رأس ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه بعداز ظهر در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) یاسوج برگزار می گردد، انتظار می رود مردم ولایتمدار استان با حضور گسترده و پرشور در این مراسم، ارادت خود را نسبت به خاندان عصمت و طهارت و عالمان دین که عمر خود را صرف نشر مکتب حیات بخش اسلام نموده اند، تجدید نمایند.

والسلام علیکم
سید موسی خادمی

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد