تاریخ درج خبر : 1392/08/14
کد خبر : ۱۲۶۳۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -

داماد گچسارانی احمدی نژاد هم بالاخره برکنار شد

سایت استان: در حالی که 3ماه از پایان دولت احمدی نژاد می گذرد، داماد رئیس جمهور سابق باید جایش را در بیمارستان فیروزآبادی به دکتر جلیلی فر دهد. پزشک متخصصی که پیش از ریاست جمهوری احمدی نژاد ریاست این بیمارستان 79ساله را به عهده داشت.

رئیس 33ساله؛ بیمارستان 80 ساله

مهدی خورشیدی شهریور ماه سال 91 به ریاست بیمارستان فیروزآبادی رسید. بیمارستان سابقه داری که در سال 1313 به همت مرحوم سید رضا فیروزآبادی به صورت وقفی تاسیس شده بود تا خدمات تخصصی را به صورت رایگان یا با کمترین هزینه به بیماران مناطق محروم تهران ارائه دهد. با این حال خورشیدی 33ساله وقتی رئیس این بیمارستان شد که تنها 2سال از فارغ التحصیلی او در رشته پزشکی عمومی دانشگاه شهید بهشتی می گذشت.

او پیش از این مشاور نهاد و دبیر شورای مشاورین رئیس‌جمهور بود اما در گفتگویی که چندماه بعد از ریاستش بر بیمارستان فیروزآبادی انجام داد، خودش را کارمند دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دانست که بعد از گذراندن طرحش در بیمارستان فیروزآبادی به کار پزشکی در همین بیمارستان مشغول شده و در عین حال در دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام هم معاونت امور قوا و شوراها را برعهده دارد. او در دی ماه سال 90 با حاشیه های زیاد ریاست سازمان استاندارد را به عهده گرفت اما این حاشیه ها آنقدر بود که یک هفته بعد نظام الدین برزگری رئیس سازمان استاندار از دستور جدید رئیس‌جمهور برای بازگشت به کار خود در سمت رئیس این سازمان خبر داد و مهدی خورشیدی به مجمع تشخیص مصلحت نظام رفت.

میز ریاست قبل و بعد از ادغام دانشگاه ها

بیمارستان فیروزآبادی تا پیش از آنکه دو دانشگاه علوم پزشکی تهران و ایران در هم ادغام شوند، زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی ایران بود اما پس از ادغام این دو دانشگاه زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی شد. اتفاقی که با تغییر ریاست این دانشگاه و جایگزینی دکتر ابوالقاسمی به جای دکتر زالی، میز ریاست یکی از قدیمی ترین و مهم ترین بیمارستان‌های تهران را نصیب مهدی خورشیدی کرد.

حالا با احیای دوباره دانشگاه علوم پزشکی ایران، بیمارستان فیروزآبادی دوباره تحت پوشش این دانشگاه قرار گرفته و دکتر ناصر جلیلی‌فر که سابقه ریاست بیمارستان وقفی فیروزآبادی در سال های 80 تا 85 را دارد، دوباره به ریاست این بیمارستان رسیده است. دکتر جلیلی فر متولد 1340 متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی قلب و عروق است که پیش از این ریاست بیمارستان امام خمینی پارس آباد مغان و ریاست شبکه بهداشت و درمان فارسان را داشته و عضویت در هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی اردبیل و ایران را در کارنامه خود دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • پزشک بقیه الله گفت:

    سلام در خصوص دکتر خورشیدی نکته مهم که هیچ جا و هیج سایتی ندیدم بهش اشاره بشه یا ببخشید جسارت مطرح کردنش رو نداشتن . مهدی خورشیدی آزاد تحصیل کرده پزشکی دانشگاه بقیه الله تهران بود و پاسدار رسمی سپاه و چندماه به فراغ التحصیلی ایشون رو بردن به دانشگاه شهید بهشتی مدرک بهش دادن . این عمل دکتر اصلانی رئیس دانشگاه بقیه الله حتی با عکس العمل بسیج وقت دانشگاه مواجه شد . خورشیدی در دانشگاه افسری اصفهان دوره افسری پاسداری دیده . هم دوره های ایشون در بقیه الله دکتر مرتضی خداپرست – دکتر حامد عبدی – دکتر و … که همو اکنون در بقیه الله شافل هستند .

  • علیرضا موسوی گفت:

    احمد ی نزاد فک و فامیل را که به آمریکا برد دامادش هم بود یا نه توی این چند سال به نام عدالت و حرفهای فریبندش هر چه خواست کرد

پربازديد