تاریخ درج خبر : 1392/08/15
کد خبر : ۱۲۶۸۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -

حمزه دامیده قائم مقام باشگاه شهرداری یاسوج شد

سایت استان: طی حکمی از سوی مدیرعامل باشگاه شهرداری و شهردار یاسوج، حمزه دامیده قائم‌مقام باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری یاسوج شد.

امشب و طی مراسمی که در محل شهرداری یاسوج برگزار شد، حمزه دامیده، مدیرکل سابق تربیت بدنی استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان قائم‌مقام باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری یاسوج منصوب شد.

در این آیین که شهردار یاسوج و مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری یاسوج، سرپرست تیم و رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد حضور داشتند، دامیده از سوی محمدعلی جاوید به عنوان مدیرعامل شهرداری یاسوج به این عنوان برگزیده شد.

شهردار یاسوج در این نشست اظهار کرد: اکنون تیم فوتبال شهرداری یاسوج در هر کوی و برزن در استان و شهر یاسوج هوادارانی دارد که به عشق این تیم سختی‌ها را تحمل می‌کنند،

این مسئول تصریح کرد: تیم فوتبال شهرداری باید در هر زمینه برای جوانان و نوجوانان ما الگو باشد.

وی با بیان اینکه کار در شهرداری یاسوج زمانبر و رسیدگی به وضعیت تیم برای شهردار به صورت همزمان مشکل است، ابراز داشت: به همین خاطر قائم‌مقام خود را با اختیارات تام انتخاب کردیم تا بتواند اوضاع تیم را بهتر و بیشتر سر و سامان دهد.

در ادامه حمزه دامیده اظهار کرد: تیم شهرداری نیاز به حمایت جدی از سوی همه مسئولان استانی و بیش از همه هواداران دارد.

قائم مقام باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری یاسوج، تأکید کرد: اکنون باید هوادار را با تیم آشتی دهیم، چراکه تیم فوتبال شهرداری یاسوج در سالیان گذشته هرچه موفقیت کسب کرده به واسطه حضور همین هوادار بوده است.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • 110 گفت:

  خوش بحال حمزه خان که پارتی داره.اگر در شورا رای نیاورد اخر معاون شد.جناب شهردار ما علی البدلها چکار کنیم

  • هوادار گفت:

   آقای دامیده لیاقت دارن و نیازی به پارتی ندارن.شما هم همون علی البدل بمونید بهتره و بیشتر بهتون میاد…

  • مهران خورشیدی گفت:

   حاجی مدیر باشه یانباشه شرافتشو همیشه حفظ کرده وتو فامیلش سرافرازه مثل بعًضیانیست ک اگ نماینده هم بشن عابرویه صحبت ندارن وتو فامیل هیچ عزت وشخصیتی ندارند.

پربازديد