تاریخ درج خبر : 1392/08/15
کد خبر : ۱۲۶۹۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

هر روز احساس بیگانگی در ما بیشتر می شود

سایت استان: اصناف و بازاریان یاسوج با انتشار نامه ای سرگشاده به نماینده بویراحمد و دنا در مجلس، خواستار توجه ویژه وی به بازاریان و تحقق وعده های داده شده وی در کوران رقابتهای انتخاباتی مجلس شدند.

images

متن کامل نامه در پی می آید:

به نام خدا
جناب آقای زارعی نماینده ی محترم بویراحمد ودنا
با احترام آنچه باعث انگیزه و امید ما به نوشتن این مطلب گردیده ، روابط بازاریان با حاصل حرکت سرنوشت سازی به نام انتخابات مجلس و آنچه قرعه به نام جنابعالی نتیجه داد ، می باشد .
اما متاسفانه با همه ی شور و اتتظاری که ازبازده عملکرد خویش داشتیم نه فقط مایوس گردیده ایم که ، هر روز احساس بیگانگی در ما بیشتر و بیشتر میشود .
لازم دانستیم ذره ای از دریای دردهایمان را با شما مطرح کنیم .
جناب آقای زارعی فقط با کمی دقت آنهم نه درحد تخصص یا زحمت بسیار ، هر منصفی متوجه خواهد شد که بانیان گرانی نسبی با محصولی به نام ظلم نسبت به مردم ، : بله همان مردمی که فقط موقع انتخابات سرور کاندیداها هستند و پس از انتخابات کاملا به فراموشی سپرده میشوند ، جز متصدیان اداراتی که به عناوین مختلف برگرده ی بازاری ….. میزنند و تحکم بی جا را عین حق تلقی میکنند ، کس دیگری نیست برای نمونه به عملکرد دارایی و حاصل آن در چرخش بازار و بیرحم تر از همه شهرداری که به سبک ارباب و رعیتی اما در قرون بسیار گذشته و مانند مامورین بعضی از خوانین با حمله و توهین آنهم بدون ارائه ی خدمتی شایسته و ممکن ، بخصوص در هشت سال گذشته که بهترین سند ما با عنایت به هزینه های پرداختی بازار ، چهره ی زشت شهر یاسوج و بخصوص وضعیت رقت بار خیابانهایی که بازار نامیده میشوند ، است.
بازاریان را مورد مهمیز قرار داده و …………………………………..
حال جنابعالی بفرمایید که حاصل همه ی این ظلم ها واقعا بر گرده ی چه کسانی غیر ازطبقه مستضعف نازل میشوند و آیا وجدان مسولین آرام است، آیا نباید ازیک جایی شروع کرد؟ .
به نظر جنابعالی ما باید چند …… وآقا بالا سر داشته باشیم ؟ آیا میدانید که حتی در این مهم امور صنفی مربوطه که به ظاهر مسئول بازار است مگر در راستای تحمیل و دریافت عوارضات آنچنانی ، به حساب نمی آید .
جناب آقای زارعی نماینده ی محترم ، شما که موَضع قانون هستید آیا ممکن است فقط مفهوم رقمی به نام (ارزش افزوده ) را که شاید همین یک مورد به عنوان نمونه مظلومیت بازار و مردم مظلوم شهر ودیار رای دهنده به شما را گویا باشد ، تشریح بفرمایید .
جناب زارعی وقتی که شرکت های تولید کننده با ذکر در حاشیه ی فاکتور فروش خویش قید میکنند که مالیات و عوارض قانونی به قیمت اجناس خود افزوده و از بازاری وصول مینمایند به نظر جنابعالی تحمیل تکراری همین عوارض بر گرده ی مردم ، جز ظلم مطلق چه مفهومی میتواند داشته باشد به هر حال شما حداقل میتوانید رابط صادق این مردم با دولت امید باشید لذا انتظار اقدام عاجل را داریم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد