تاریخ درج خبر : 1392/08/15
کد خبر : ۱۲۷۶۶۳
+ تغییر اندازه نوشته -

“دناصنعت” تنها نماینده استان در نمایشگاه بین المللی

مدیر عامل بزرگترین مجتمع تولیدی صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این مجتمع در نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب ایران که از تاریخ 15 لغایت 18 آبان 92 در تهران برگزار می شود شرکت می کند.

5566_624

به گزارش سایت استان، “مهندس لهراسب باقری” با اعلام اینکه این نمایشگاه با حضور 18 کشور قدرتمند صنعتی دنیا آغاز بکار خواهد کرد، افزود: مجتمع تولیدی صنعتی دناصنعت  به عنوان بزرگترین واحد تولیدی پلی اتیلن در سطح کشور، تنها نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در نمایشگاه بین المللی توانایی های خود را در معرض دید دنیا قرار می دهد.

وی با تاکید بر این مطلب که مجتمع تولیدی صنعتی دنا صنعت از سال 1389 تا کنون به طور مداوم در نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب ایران شرکت می کند اظهار داشت: این مجتمع تولیدی هر ساله با ارائه تولیدات جدید در این نمایشگاه حضور چشمگیر و قابل توجهی داشته است.

این فعال صنعتی هدف از شرکت در این نمایشگاه را عرضه ظرفیت و توانمندی های کشور در صنعت آب و فاضلاب و شناسایی نقاط ضعف و قوت خود و ایجاد راهکارهای مناسب به منظور رفع نقاط ضعف اعلام کرد و ادامه داد: با شرکت در این گونه نمایشگاه ها و مقایسه ظرفیت و توانمندی کشور با تکنولوژی روز دنیا و دریافت نقطه نظرات و نیازهای بازدیدکنندگان قدم های رو به جلویی در پیشرفت کشور و تولید محصولات مرغوبتر بر خواهیم داشت.

وی تاکید کرد مجتمع تولیدی صنعتی دنا صنعت با تولید انواع لوله و اتصالات در اقطار 4000-16 میلیمتر در فشار و مقاومت حلقوی مختلف با ظرفیت سالانه 85 هزار تن برای مصارف آب، فاضلاب، نفت و گاز و پتروشیمی، نقش بسیا مهمی در پیشرفت صنعت استان وکشور دارد.

مدیر عامل مجتمع تولیدی دنا صنعت با اشاره به این مطلب که محصولات تولیدی این مجتمع انقلابی در اجرای پروژه های آبرسانی کشور ایجاد کرده است افزود:بالا بردن سرعت اجرا و کاهش مدت زمان اجرای پروژه ،کاهش قیمت تمام شده و بهره مندی زود هنگام مصرف کنندگان از منافع پروژه از مهمترین ویژگی استفاده از تولیدات محصولات تولیدی مجتمع دنا صنعت می باشد.

وی با تاکید بر اینکه فناوری تولید این محصولات در اختیار دو کشور آمریکا و آلمان می باشد اظهار داشت: این فناوری در حال حاضر در کشور جمهوری اسلامی ایران در اختیار مجتمع تولیدی صنعتی دنا صنعت می باشد.

وی با اعلام اینکه برگزاری هر ساله این نمایشگاه و عرضه ظرفیت ها و توانمندی های داخل و خارج کشور در بخش های مختلف علاوه بر رفع نقایص گذشته موجب ارتقاء کیفیت نمایشگاه و در نهایت تأمین خواسته های بازدیدکنندگان خواهد شد تاکید کرد:مجتمع تولیدی صنعتی دنا صنعت با عرضه محصولات متنوع در کاربری های مختلف و ارتباط مستقیم با مشتریان دست آوردهای موفقی کسب نموده و در برنامه ریزی آتی این برنامه ریزی را لحاظ نموده است.

باقری اظهار کرد:انتظار مجتمع تولیدی صنعتی دنا صنعت از مسئولین استان حمایت همه جانبه بمنظور دسترسی به سطح خودکفائی، گسترش و توسعه مجتمع جهت ایجاد اشتغال و ایجاد تسهیلات لازم به منظور صدور محصولات و خدمات پس از فروش به استان های کشور و صادرات محصولات به خارج از کشور بخصوص کشورهای همسایه است.

مدیر عامل بزرگترین مجتمع تولیدی صنعتی استان با دعوت از نماینده محترم ولی فقیه در استان، استاندار محترم و معاونین، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی ،امامان جماعت ، مقامات امنیتی، سیاسی و انتظامی، مدیران محترم ادارات، ستادها و سازمانها، دانشگاهیان و دانشجویان، نخبگان و اصحاب رسانه برای بازدید از غرفه این مجتمع در نمایشگاه تاکید کرد: حضور سبز این عزیزان موجب دلگرمی و تلاش بیشتر کارکنان این مجتمع در تولیدات جدیدتر و مرغوبتر خواهد شد

وی در پایان گفت:غرفه این مجتمع در نمایشگاه بین المللی تهران- خیابان سئول – سالن 8 – غرفه 144 آماده بازدید عموم می باشد.

منبع: عصر دنا

خبرهای مرتبط

پربازديد