تاریخ درج خبر : 1392/01/23
کد خبر : ۱۲۸۱۳
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری کلاس مربیگری B آسیا در یاسوج

 

سایت استان: کلاس مربیگری B آسیا به منطور ارتقاء سطح آگاهی مربیان فوتبال با حضور فرماندار بویراحمد، رئیس هئیت فوتبال استان و حسن سالمی مدرس بین المللی در سالن آموزش اداره کل تربیت بدنی کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد.

محمد الفونه با اشاره به اینکه فوتبال از پرطرفدارترین رشته ورزشی است، اظهارداشت: ورزش فوتبال در ایجاد غرور ملی و همبستگی نقش بسزایی دارد، که در همه دنیا به این رشته ورزشی توجه خاصی می شود.

فرماندار بویراحمد به شکست های اخیر تیم های باشگاه ی کشورمان اشاره ای کرد و گفت: باید از تمام نیروهای با استعداد و توانمند مناطق مختلف کشور در عرصه های مختلف ورزشی مشارکت داد، تا بتوانیم در پیشبرد اهداف ورزشی کشور موثر باشند.

پرویز موسوی نیز در این آئین ارتقاء سطح آگاهی مربیان نسبت به تکنیک ها و روشهای نوین رشته ورزشی فوتبال را ضروری دانست و اظهارکرد: کلاس مربیگیری سطح B آسیا از مهمترین کلاس های مربیگری می باشد که امروز با حضور ۲۵ مربی استانی و غیراستانی فعالیت کلاسی خود را به مدت ۲۰ روز آغاز می کند.

رئیس هئیت فوتبال استان حمایت مسئولان از ورزش را لازمه پیشرفت ورزش دانست و افزود: هزینه کردن در ورزش سرمایه گذاری است نه هدر روی سرمایه، که امیدوارم مسئولان به مسئله ورزش اهتمام جدی بورزند.

وی حضور دو تیم شهرداری یاسوج و نفت گاز گچساران را از عوامل مهم برای حمایت از استعدادهای ورزشی استان عنوان کرد.

برپایه این گزارش: کلاس مربیگری B آسیا با حضور حسن صالحی مربی سرشناس کشور به مدت بیست روز در دو نوبت صبح و عصر در مرکز کهگیلویه و بویراحمد برگزار خواهد شد.

منبع:کبنااسپورت

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • امین عنایتی گفت:

    سلام کارتهای مربیگری ذرجه سه شنا در یاسوج س کی میاد

پربازديد