تاریخ درج خبر : 1392/01/23
کد خبر : ۱۲۸۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -

همایش پیاده روی خانواده در دهدشت

سایت استان: رئیس هیئت ورزش‌های همگانی از برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی در شهرستان کهگیلویه خبر داد و بیان داشت: این همایش به مناسبت هفته سلامت و با همت شبکه بهداشت و درمان و اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه در روز جمعه هفته جاری برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: همه ساله به مناسبت هفته سلامت و در سایه مشارکت ادارات شهرستان و با استقبال شهروندان همایش پیاده‌روی خانوادگی در کهگیلویه برگزار می‌شود.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی تصریح کرد: امسال نیز برابر مصوبه شورای سلامت شهرستان که به ریاست فرماندار برگزار شد، مقرر شد این همایش در روز جمعه و از مسیر اداره ورزش و جوانان تا مسیر جاده اصفهان برگزار شود.

کرامتی افزود: هماهنگی‌های لازم برای برگزاری هرچه باشکوه تر این همایش صورت گرفته شده است و در نظر است به شرکت‌کنندگان در این همایش جوایز نفیسی به قید قرعه اهدا شود.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه ورزش همگانی برای همه لازم است، عنوان داشت: نشاط، سلامت، آمادگی و حوصله کار در سایه ورزش عمومی و همگانی برای جامعه تأمین می‌شود.

وی ابراز داشت: توسعه پیاده روی خانوادگی و ورزش صبحگاهی نیاز شهروندان کهگیلویه ای است که امیدواریم در سال جدید بتوانیم با همیاری و همکاری مدیران و شهروندان بتوانیم اقدامات خوبی در این حوزه در شاهد باشیم.

در پایان این همایش به قید قرعه جوایز نفیش و ارزنده ای به شرکت کنندگان اهداء می گردد.

شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه جوایز این همایش را تقبل کرده اند.

بردیان کرامتی رئیس هیئت ورزش‌های همگانی با اشاره به اهمیت ورزش در سلامتی جسم و روح تصریح کرد : هدف از برگزاری این همایش ترویج ورزش همگانی و ایجاد شور و نشاط در خانواده ها می باشد.

کرامتی افزود : گسترش و نهادینه کردن ورزش موجب سلامتی روح و جسم می شود و زمینه ساز ایجاد شور و نشاط در خانوارها و ترغیب آنها به ورزش و توجه بیشتر به امر ورزش می شود.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی، ورزش همگانی را پایه و مادر تمام رشته‌های ورزشی دانست و اظهار داشت: ارزش و اهمیت ورزش به قدری است که مقام معظم رهبری نیز به دفعات زیاد نسبت به گسترش و تداوم ورزش در جامعه تاکید داشته‌اند.

کرامتی با اشاره به اینکه باید ورزش به خانواده‌ها و بین افراد جامعه رخنه کند، افزود: باید اعتقاد به ورزش مانند اعتقادات اسلامی به دل‌ها نفوذ کند تا شاهد نتایج ارزنده آن باشیم.

کرامتی خاطرنشان کرد: تمام مردم و گروه‌ها باید بسیج شوند تا ورزش همگانی محور فعالیت‌های ورزشی قرار گیرد.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی ،‌ برگزاری ورزش‌های همگانی را در راستای ایجاد نشاط و سلامت اجتماعی و فراهم شدن بسترهای مناسب برای نهادینه کردن فرهنگ ورزش همگانی درمنطقه عنوان کرد و با اشاره به اهمیت پیاده‌روی گفت: پیاده‌روی، نقش بنیادی در سلامت روان و جسم انسان دارد از این رو امروزه در جهان ورزش از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

کرامتی، پیاده‌روی را به عنوان یکی از مفیدترین، در دسترس‌ترین و کم‌هزینه‌ترین ورزش‌ها دانست که به‌راحتی می‌تواند جایگاه خود را در زندگی روزمره ما پیدا کند و برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در مهربان با هدف ترویج فرهنگ ورزش در خانواده‌ها صورت می گیرد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد