تاریخ درج خبر : 1392/01/23
کد خبر : ۱۲۸۱۷
+ تغییر اندازه نوشته -

قانونمداری و خدمت به مردم بهترین راه تحقق اهداف شهداست

سایت استان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد ظهر چهارشنبه در مراسم تشییع این شهدا گفت: بهترین، کم هزینه ترین راه تحقق اهداف شهدا، خدمت به مردم، احترام به قانون و ولایتمداری است.

سید حسین صابری مردانگی و شجاعت را از خصایص ذاتی مردم این استان عنوان کرد و افزود: تقدیم یک هزارو 800 شهید به انقلاب، عشق، علاقه و ولایتمداری مردم این دیار را به جمهوری اسلامی به اثبات رساند.

130

صابری تصریح کرد: شهدا با پیروی از فرهنگ عاشورایی به جبهه رفتند تا فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه نهادینه شود.

وی بیان کرد: آنان رفتند تا زنان و دختران ایران اسلامی با حفظ حجاب، اقتدار نظام اسلامی را به نمایش بگذارند.

صابری ادامه داد: آنان رفتند و به ما درس دادند تا در جهت خدمت بی منت به مردم حرکت کنیم و گوش به فرمان ولایت باشیم.

وی با بیان اینکه مهمترین پیام شهدا به مردم ولایتمداری بود، اظهار داشت: همه باید در همه عرصه ها همچون شهدا گوش به فرمان ولایت باشیم.

وی با اشاره به شعار حماسه سیاسی و اقتصادی گفت: بزرگترین حماسه ها را شهدا خلق کردند و امروز نوبت ماست که با تبعیت از رهبری حماسه آفرینی کنیم.

استاندار با اشاره به انتخابات آتی بیان داشت: باید بر اساس معیارهای ولی فقیه و با آگاهی و شور و شعور به دنبال خلق حماس ای دیگر در این انتخاباتها باشیم و نقشه های دشمنان را با حضور خود خنثی کنیم.

پس از تشییع پیکر این شهدا، نماز ظهر و عصر در حسینیه ثارالله این شهر اقامه شد و امشب نیز دعای کمیل در این حسینیه برگزار می شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد