تاریخ درج خبر : 1392/01/23
کد خبر : ۱۲۸۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -

دومین سالگرد فعالیت نشریه دانشجویی رویش

دومین سالگرد فعالیت نشریه دانشجویی رویش پرتیراژترین نشریه دانشجویی استان کهکیلویه و بویر احمد برگزار شد.

در ابتدای جلسه مدیرمسئول نشریه به بیان گزارشی از عملکرد یکساله این نشریه پرداخت.

قریشی توزیع نشریه در اکثر دانشگاه های استان از طریق دفاتر بسیج دانشجویی و نهاد رهبری دانشگاهها، برگزیده شدن وبلاگ وابسته به نشریه رویش(www.ruyesh.ir) به مقام دوم در جشنواره وبلاگ نویسان بسیجی،حضور در نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها و انتشار منظم ماهنامه رویش را از موفقیت های این نشریه در سال گذشته عنوان کرد.

203
دراین جلسه که با حضور معاونت فرهنگی دانشگاه یاسوج ،دکتری مهرابی استاد گروه معارف اسلامی ودکتر مختاری عضو هیات علمی گروه علوم اجتماعی برگزار گردید فعالین سایر نشریات دانشجویی به بیان دیدگاههای خود در رابطه با وضعیت کنونی نشریات دانشگاه پرداختند.

حجه الاسلام اندرزیان در این جلسه ضمن پاسخگویی به سوالات دانشجویان بر ضرورت شکل گیری فضای اندیشه ای وسیع تر در دانشگاه به وسیله بیان دیدگاههای مختلف از طریق نشریات دانشجویی و…تاکید نمود. ایشان همچنین بر حمایت دانشگاه از نشریات دانشجویی تاکید کردند وبرگزاری چنین جلساتی را ضروری دانستند.
دکتر مهرابی از اساتید گروه معارف اسلامی وعضو هیات نظارت بر نشریات دانشجویی دانشگاه از برگزاری چنین جلساتی وهمچنین احساس مسئولیت دانشجویان ابراز خرسندی کردند وبه بیان نحوه تایید درخواست دانشجویان برای اخذ مجوز نشریه در دانشگاه وفضای حاکم بر جلسات هیات نظارت بر نشریات دانشگاه پرداختند . در این جلسه از فعالین نشریات دانشجویی رویش تقدیر شد در پایان کیک دومین سالگرد فعالیت نشریه رویش توسط معاونت فرهنگی برش داده شد.
لازم به ذکر است که ماهنامه دانشجویی رویش فعالیت خود را از سال 89 در دانشگاه دولتی یاسوج آغاز کرده و در این مدت توانسته جایگاه بسیار مناسبی در بین دانشجویان استان بدست آورد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد