تاریخ درج خبر : 1392/08/17
کد خبر : ۱۲۹۶۷۶
+ تغییر اندازه نوشته -

طاهری: آموزش و پرورش محل سیاست بازی خیلی ها بود

سایت استان: مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: آموزش و پرورش قبل از حضور من، محل سیاست بازی خیلی‌ها بود.

پرویز طاهری در نشست شورای فرهنگی و عقیدتی مدیران کهگیلویه و بویراحمد در سالن شهید مطهری اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: من نمی گویم چه کسی انبارهای این اداره کل را به ستاد توزیع کالاهای انتخاباتی تبدیل کرده بود اما این ستاد از اول تشکیل شده و تا قبل از حضور من در این مسوولیت فعال بود.

111111
وی با بیان اینکه حاضرم نام عزیزانی را که انبارهای آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد را به ستاد توزیع کالاهای انتخاباتی تبدیل کرده بودند رودروی آن عزیزان بگویم ، اظهارداشت: اما با جسارت اعلام می کنم که اینجانب یک ” سکه ” هم از کسی نگرفته ام.
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد افزود: قبل از حضور من در مسوولیت این اداره کل ، دوستان خوب می دانند که آموزش و پرورش محل سیاست بازی های خیلی بود.
طاهری با تاکیدبراینکه وی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد را از بازی های سیاسی بیرون آورد ، خاطرنشان کرد: همه گروههای سیاسی این موضوع را شهادت می دهند.
وی گفت: معتقدم در این بین ۵۰ درصد موفق و ۵۰ درصد هم موفق نبوده ام اما این واقعیتی که انسان باید جسارت و شجاعت داشته باشد تا آن را بیان کند.
وی گفت: مشکل اصلی این استان در آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد است و نیاز به تفکرات بصیر دارد.
این مسوول آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در ادامه بدون اشاره به نام فردی ، اظهارداشت: من با بسیاری از نماینده های عزیز مجلس ارتباط دارم اما در انتصابات در آموزش و پرورش این استان متاسفانه شرایط ” شورتر ” است.
طاهری افزود: نباید شجاعت و صراحت را از مسوولین گرفت و این خیلی بد است و از آسیب های اجتماعی ما همین می باشد.
وی با اشاره به سخنان برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، یادآورشد: در این استان متاسفانه برای مرخصی ساده فلان کارمند و یا همکار فرهنگی ، نماینده مجلس دخالت می کند و نامه نگاری می نماید.
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: در خردادماه به رئیس آموزش و پرورش یاسوج گفتم که در مهرماه برخی از همکاران دچار کسالت شده و مریض می شوند و همینطور هم شد.
طاهری ادامه داد: در مهرماه تعدادی زیادی از همکاران نامه پزشکی آوردند و ما گفتیم از کارافتادگی برای شان صادر شود و دوباره نامه پزشکی آوردند که مشکل جسمی ندارند و وقتی ما سختگیری کردیم فورا به در خانه های نمایندگان مجلس شورای اسلامی رفتند.
وی تاکید کرد که در عزل و نصب هیچ مدیری هیچگونه دخالتی نداشته زیراکه متاسفانه بعضا نمایندگان مجلس در انتصاب مدیر مدرسه ای هم دخالت می کنند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد نیز اظهار کرد: جهت کیفیت‌بخشی و ارتقای فعالیت‌ها سه کمیته ساماندهی نیروی انسانی، فضای آموزشی و تجهیزات تشکیل شده است.
پرویز طاهری گفت: مشارکت دستگاه‌های اجرایی و مردم با آموزش و پرورش استان بسیار خوب بوده است.
وی افزود: با وجود پراکندگی جمعیتی به ویژه در مناطق روستایی و عشایری آموزش و پرورش در تمامی مناطق پوشش تحصیلی ایجاد کرده است.
مدیر‌کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد به کسب موفقیت‌های دانش‌آموزان و فرهنگیان اشاره کرد و گفت: کسب رتبه دوم مسابقات قرآن کشور در مشهد مقدس، کسب سه رتبه اول منطقه سه کنکور سراسری و رتبه‌های برتر فرهنگی، هنری و ورزشی و رتبه‌های برتر الگوهای برتر تدریس فرهنگیان و رشد پذیرش دانش‌آموزان در مراکز فنی و حرفه‌ای از ۲۲ درصد به ۴۲ درصد از مهم‌ترین موفقیت‌های دانش‌آموزی است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • بهلول دیوانه گفت:

  ای اغاچه حرفای قشنگی اشکمون دراومد.یه سوال ازاقای طاهری شمابرچه اساسی مجوزانتقال خانم امام جمعه چرام راازشبانه که حتی دراین مدت حضوردرچرام تدریس نداشته به روزانه منتقل ورسمی نموده بعددراینجاهم بلافاصله میشودمدیریکی ازاموزشگاها امامعلمینی هستندباسابقه درتدریس چون متملق نیستن به حق قانونی خودنرسیدند.شمادین دارید/////اصلن قیامت وسوال وجواب روباوردارید

 • همکار گفت:

  خانه از پای و بست ویران است…

 • امراله نصرالهی گفت:

  سآقای مدیر شما که حرفها ی مرا بر زبان آورده اید و درد نامه ی مرا مهر تایید زده اید .پس با تاسف بسیار چرا علیه من معلم منتقد که درد نامه ام ،درد
  همه ی معلمانی است که شجاعت فریاد زدن علیه همین سیاست ها را ندارند،به اتاق هیات شکایت می برید؟شما یا نامه ام را نخوانده اید و یا به دقت نخوانده اید.آقای مدیر درد نامه ی من که خطاب به شما نیست که شاکی شده اید پس چرا واکنشی نابجا از خویش بروز داده اید؟ شما اگر به حرفها یتان معتقدید که من بنا را بر همین میگذارم بگویید کجای درد نامه ام با سخنان شما نمی خواند ؟اما میدانم که کسانی هستند که گویند رمز عشق مگویید و مشنوید/پس؛مشکل حکایتی است که تقریر میکنند

 • علیرضا موسوی گفت:

  آقای طاهری فکر میکنه مدیر کل شدن خودش بر اساس ضوابط و سلسله مراتب اداری بوده تا بوده در این سه دهه انقلاب نمایندگان که کارشون در واقع چیز دیگری است عزل و نصب ها را برای خود و حامیانشون قانونی کردند و این نقطه ضعف بزرگی برای دولت است که نمایندگان را میدان داده که در عزل و نصب ها تا رده مستخدم مدرسه دخالت بیجا کنند کی این طرز تفکر برداشته میشه خدا میداند و بزرگواری

پربازديد