تاریخ درج خبر : 1391/05/15
کد خبر : ۱۳۰۲
+ تغییر اندازه نوشته -

افتتاح کارخانه آجر دهدشت تا پایان دولت دهم

فرماندار شهرستان کهگیلویه گفت: کارخانه آجر جزء طرح های مهر ماندگار در استان قرار گرفته است که تاکید ریاست جمهور بر این است که این طرح ها تا پایان دولت دهم به بهره برداری برسد.

سید ناصر رضایی در رابطه با کارخانه آجر افزود:کارخانه آجر و سفال دهدشت بهمن ماه امسال افتتاح و به بهره برداری می رسد و با راه اندازی این کارخانه برای 600 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم ایجاد شغل می شود.

وی اظهار کرد:روند ساخت این کارخانه 70درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با بهره برداری از آن روزانه 800 تن آجر و سفال تولید می شود.

فرماندار شهرستان کهگیلویه ابراز کرد:این کارخانه در زمینی به مساحت 25 هکتار احداث می شود و احداث یک شبکه مستقل نیروگاه برق از تعهدات دیگر سرمایه گذار این طرح بزرگ تولیدی است.

رضایی اعتبار پیش بینی شده برای اجرای این طرح را افزون بر 33 میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: این طرح قرار بود اسفندماه 89 به بهره برداری برسد اما به علت عدم ارائه تسهیلات از سوی بانک عامل این طرح به تعویق افتاد.

وی بیان کرد:با اجرای این طرح مشکل تامین دو نوع آجر سفال بام و کف در سطح استان رفع می شود.

فرماندار شهرستان کهگیلویه این کارخانه به لحاظ میزان و نوع تولید در خاور میانه جزء کارخانجات اول محسوب می شود.

رضایی گفت:با توجه به مشکلات موجود در حوزه تخصیص بودجه احتمال دارد این کارخانه با تاخیر یعنی خرداد ماه افتتاح شود.

وی در پایان اضافه کرد: با توجه به اینکه در سال های اخیر زیر ساخت های خوبی آماده شده است رسانه ها این اطلاع رسانی را داشته باشند که سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در شهرستان با بیان پتانسیل ها و برنامه های موجود تشویق و ترغیب شوند.

 

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد