تاریخ درج خبر : 1391/05/16
کد خبر : ۱۳۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -

هدایت‌خواه صاحب دانشگاه می‌شود

ستار هدایت‌خواه نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در دوره‌های هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی قصد دارد، دانشگاهی در زمینه علوم و حدیث در استان کهگیلویه و بویراحمد تأسیس کند.ستار هدایت خواه

به گزارش خبرنگار سایت استان، هدایت‌خواه در دوران نمایندگی خود مجوز این دانشگاه را اخد کرده و تلاش دارد آن را در مرکز استان شهر یاسوج راه‌اندازی کند.

بر اساس این گزارش، مجوز تأسیس این دانشگاه به صورت خصوصی از طریق وزارت علوم و تحقیقات و فن‌آوری و با همکاری شورای عالی انقلاب فرهنگی به هدایت‌خواه اعطاء شده است و وی قصد دارد فعالیت‌های خود را در این دانشگاه به صورت جدی دنبال کند.

مخبر سابق کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی که ید طولایی در منبرهای مذهبی به خصوص در اعیاد شب قدر و ماه محرم دارد بعد از اینکه کرسی نمایندگی در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا را به غلام‌محمد زارعی واگذار کرد؛ بسیار خبرساز بوده و خیلی‌ها به دنبال مقصد بعدی فعالیت او هستند.

هدایت‌خواه که دارای مدرک دکتری فقه و حقوق اسلامی است، قبل از دوران نمایندگی مجلس دارای سوابقی از جمله فعالیتهای فرهنگی در سطح شهر یاسوج به خصوص مسجد امام حسین (ع) و راه‌اندازی هئیت جوانان حسینی است.

خبرها حکایت از این دارد که وی پذیرش مسئولیتهای مختلف در حوزه دولت، وزارتخانه‌‌های آموزش و پرورش و فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی را رد کرده است و به دنبال فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی مد نظر خود است.

هدایت‌خواه که عضو هئیت علمی دانشگاه علوم پزشکی استان بود نیز بازنشسته شد و به نظر می‌رسد با ظرفیتهای ایجاد شده در قبل و بعد از دوران نمایندگی به دنبال ایجاد دانشگاه خود باشد.     

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد