تاریخ درج خبر : 1392/08/20
کد خبر : ۱۳۱۹۷۴
+ تغییر اندازه نوشته -

کدام نام ها در استان بیشترین طرفدار را دارد؟

سایت استان: مدیرکل ثبت احوال استان کهگیلویه وبویراحمد، گفت: در6ماهه اول سالجاری تعداد493مورد طلاق در استان به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 16درصد افزایش داشته است.

shenasnameh

سید”رضا حسینیان” افزود: بیشترین طلاق ثبت شده در استان مربوط به شهرستان بویراحمد با226مورد و کمترین طلاق ثبت شده مربوط به شهرستان باشت با هفت مورد می باشد.

وی اظهار کرد: در این مدت تعداد چهارهزار و306مورد ازدواج به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 13درصد کاهش داشته است.

مدیرکل ثبت احوال استان کهگیلویه وبویراحمد بیشترین ازدواج را مربوط به شهرستان بویراحمد با رقم هزار و884مورد دانست و تصریح کرد: کمترین ازدواج مربوط به شهرستان باشت با173 مورد می باشد.

حسینیان ادامه داد: بیشترین فراوانی نام ثبت شده در6ماهه اول سالجاری پسران به نام های امیرعلی با206،امیرمحمد با 136، ابوالفضل با 132، رضا با124، امیرحسین با108 و محمد با 102مورد بوده است.

وی بیان کرد: بیشترین فراوانی نام ثبت شده در6ماهه اول سالجاری دختران به نام های فاطمه252، زهرا170نفر، یسنا137، فاطیما96 نفر و زینب 73مورد بوده است.

مدیرکل ثبت احوال استان کهگیلویه وبویراحمد عنوان کرد: با توجه به اینکه آمار های ثبت شده دربرنامه ریزی و توسعه استان نقش مهمی را ایفا می نماید لذا از همشهریان عزیز انتظار داریم که در اعلام ولادت و وفات به ادارات اجرایی ثبت احوال همکاری لازم را به عمل آورند .

حسینیان با اشاره به اینکه مهلت اعلام واقعه ولادت از زمان تولد طفل مدت15روز واعلام واقعه فوت10روز برابر قانون تعیین شده است، اضافه کرد: امید است همه دستگاه های اجرایی و مردم فهیم استان همکاری کنند.

منبع:ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد