تاریخ درج خبر : 1392/08/20
کد خبر : ۱۳۲۴۵۵
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری اولین نشست هنرمندان تئاتر استان در یاسوج

سایت استان: اولین نشست هنرمندان تئاتر استان در یاسوج برگزار شد اولین نشست هنرمندان تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد بعد از ظهر روز گذشته در پلاتوی زنده یاد حسین پناهی شهر یاسوج برگزار شد.

به گزارش سایت استان به نقل از  روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در این برنامه که هنرمندان تئاتری استان حضور داشتند موضوعاتی پیرامون تاریخ پیدایش تئاتر، آسیب شناسی مسائل مربوط به تئاتر و جشنوارهای مهم ملی، منطقه ای و استانی و اجراهای عمومی مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
در این برنامه رضا گشتاسب رییس انجمن هنرهای نمایشی استان کهگیلویه و بویراحمد با مفید خواندن برگزاری چنین برنامه هایی تاکید کرد: ادامه این برنامه می تواند کمک زیادی به پیشرفت تئاتر استان کند و دست اندرکاران این برنامه نسبت به حضور دیگر بزرگان هنری استان ابراز امیدواری کردند.
این برنامه به اهتمام سیاوش عالی پور وهمکاری دیگر هنرمندان تئاتر استان بوده که هنرمندان استان می توانند هر یکشنبه در پلاتوی اداره ارشاد استان در این نشست شرکت کنند.
در این برنامه جلسات پخش فیلم تئاتر، نقد و بررسی نمایشنامه خوانی، آسیب شناسی و مسائل مربوط به تئاتر مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.
دست اندرکاران این برنامه با بیان اینکه این نشست که به صورت هفتگی برگزار خواهد شد پذیرای همه هنرمندان خواهد بود ابراز امیدواری کردند با حضور بیش از پیش هنرمندان در چنین برنامه هایی شاهد پیشرفت روزافزون هنر تئاتر و نهادینه شدن این فرهنگ تعامل و همفکری در استان باشیم.
لازم به ذکر است در این برنامه علاوه بر هنرمندان تئاتر یاسوج، ثاراله آذریتون هنرمند تئاتر از شهرستان کهگیلویه به عنوان اولین هنرمند غیریاسوجی و با صرف هزینه شخصی در این نشست حضور داشت که ضمن تقدیر امید است شاهد حضور دیگر هنرمندان استان در این برنامه باشیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد