تاریخ درج خبر : 1392/08/20
کد خبر : ۱۳۲۸۰۹
+ تغییر اندازه نوشته -

سخنان تند زارعی در واکنش به صحبتهای پرویز طاهری

سایت استان: نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا گفت: با پند و موعظه مشکلات و مطالبات فرهنگیان مرتفع نخواهد شد.

غلام محمد زارعی در آئین تودیع و معارفه مدیران کل قدیم و جدید آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه بیان مشکلات و مصائب فرهنگیان بسیار زیاد است، اظهارکرد: از آقای طاهری که نامی از نمایندگان مجلس برای پی‌گیری مطالبات فرهنگیان نبردند صمیمانه تشکر می کنم.

IMG_7084

نماینده مردم بویراحمد و دنا در ادامه تصریح کرد: تلاش نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس جهت پی گیری مطالبات فرهنگیان بر هیچ کس پوشیده نیست.

غلام محمدزارعی افزود:افرادی که موعظه می کنند باید عامل به عمل باشد و با پند و سخنرانی هیچ چیزی درست نمی شود.

زارعی در واکنش به سخنان پرویزطاهری مبنی بر اینکه دست هایم برای تغییر یک سرایدار بسته بود، گفت: دست مدیران برای خدمت کردن، شایسته سالاری بسته نیست ولی برای خوش خدمتی به جناح و گروه وابسته قطع به یقین بسته است.

وی اضافه کرد: عده ای با نگاه‌های باندی و خطی همه چیز را برای منافع خودشان می خواستند که نمایندگان استان اجازه تکرار اینگونه حرکات را نخواهد داد.

غلام محمدزارعی به نحوه انتخاب مدیران اشاره کرد و افزود: پروسه انتخاب مدیران با همفکری نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و نظر استاندار استان انتخاب می شود نه چیز دیگری.

رئیس مجمع نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد برخی از این گروه بندی ها و جناح بندی ها را مربوط به گذشته انتخابات مجلس دانست و افزود: برای فرار از این مرز بندهای شهرستانی و منطقه ای حاکم بر فضای جامعه برگزاری یک انتخابات استانی لازم است.

وی مسئولیت ها را امانت الهی و ثمره خون هزاران شهید دانست و بیان کرد: مدیران حق ندارند که هر کاری که دوست دارند برای خودشان انجام بدهند.

غلام محمدزارعی با اشاره به فرمایشات مولای متقیان(ع) مبنی بر اینکه هر کسی یک کلمه به من بیاموزد، مرا بنده خود کرده است، افزود: رسالت تعلیم و تربیت و شأن و منزلت معلم بسیار مهم است.

وی اظهارامیدواری کرد: که نارسایی های گذشته در دوره جدید مدیریت اداره کل آموزش و پرورش به حداقل برسد.

طاهری مدیرکل سابق آموزش و پرورش در مراسم تودیع خود مطالبی را مبنی بر دخالت سیاسیون در کارش بیان کرد وی همچنین از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی هیچ تشکر و قدردانی نکرد.

منبع: کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد