تاریخ درج خبر : 1392/08/20
کد خبر : ۱۳۲۸۹۶
+ تغییر اندازه نوشته -

طاهری: اختیار تغییر یک مدیر مدرسه را هم نداشتم

سایت استان: مدیرکل سابق آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد معتقد است که در دوران مدیریتش دستش بسته بوده و حتی اختیار تغییر یک مدیر را نداشته است.

پرویز طاهری عصر دوشنبه در نشست تودیع خود و معارفه مدیرکل جدید این نهاد در استان اظهار داشت: برخی فکر می کنند خوب کار می کنند و برخی دوست دارند به خاطر کارهای نکرده تمجید شوند.

وی بیان کرد: من به خاطر کارهایی که کردم به خدا پناه می برم و به خاطر کارهای نکرده به خاطر ناتوانی، از خداوند غذرخواهی می کنم.

وی به موانع مادی و معنوی در این استان برای توسعه اشاره کرد و اظهار داشت: لازم است در اتاق فکری که توسط استاندار تشکیل شده، این موانع توسط افرادی از همه جناحها بررسی شود.

طاهری با اشاره به قضاوت دیگران در خصوص عملکردش گفت: کسانی که از درون این مجموعه بی اطلاع هستند، حق دارند هر قضاوتی کنند.

وی با بیان اینکه نقد باید عالمانه و منصفانه باشد، گفت: باید کارهای انجام شده به نسبت شرایط و امکانات بررسی و ارزیابی شوند.

وی بدون ارائه گزارش عملکرد در این نشست تنها به پیگیری پاداش معوقه مناطق محروم فرهنگیان استان اشاره کرد و افزود: این مسئله با کمک همه مسئولین پیگیری و منجر به نتیجه شد.

مدیرکل سابق آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد همچنین با بیان اینکه سطح فکر جامعه فرهنگی باید بالاتر از عموم باشد، بیان داشت: باید به مدیر جدید این مجموعه کمک کرد تا انتظارات شخصی، جناحی و قومی مانعی بر سر راهش نشود و دستش بسته نباشد.

طاهری با بیان اینکه آموزش و پرورش قوی موجب توسعه جامعه می شود، گفت: بدنه آموزش و پرورش ضعیف است و باید تلاش کرد تا نیروهای توانمند مورد استفاده قرار گیرند.

وی بیان داشت: نباید مدیر جدید دستش همچون من بسته باشد تا حتی اختیار تغییر یک مدیر مدرسه را نداشته باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد