تاریخ درج خبر : 1392/08/20
کد خبر : ۱۳۲۹۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

آقای زارعی؛ لطفا کمی به خود بیایید

سایت استان: سیدمحمد حسن زاده

سخنرانی های زارعی نماینده بویراحمد و دنا در مراسم های تودیع و معارفه طنز تلخ روزگار ماست.

amozshvprvrsh-117
چند نکته را پیرامون این سخنرانی ها یاد آوری می کنم:
• وی در دولت جدید و سابق در انتخاب هیچ مدیر استانی تا کنون نقش نداشته است اما در اغلب معارفه ها سخنران است.
• در تعیین استاندار ایشان سوگند خورده بود که از فرد یا افراد دیگری حمایت کند اما سخنران معارفه دکتر خادمی شد!
• در جلسه دانشگاه علوم پزشکی همه می دانند که گزینه های معرفی شده و نیروی مورد نطر آقای زارعی افراد دیگری بودند اما وقتی موفق نشد باز هم سخنران جلسه شد!
• در موضوع دانشگاه یاسوج همه می دانند حتی تا لحظه صدور ابلاغ ریاست جدید دانشگاه یاسوج، وی دنبال گزینه ی دیگری بود و کوچکترین اطلاعی از انتصاب دکتر رمضانی نداشت!
• حکایت معاون سیاسی استاندار طنز تلخ دیگری است که رسانه ای هم شده است! (مصاحبه فتاح محمدی با شرق)

• نطق غرای نماینده بویراحمد در جلسه معارفه ی مدیرکل آموزش و پرورش حکایت جالبی است:

آقای زارعی! چگونه حاضر شدید در این جلسه حضور پیدا کنید؟
شما گفتید هر مدیری معرفی می شود با هماهنگی نمایندگان استان صورت می پذیرد.
سوالات جدیدی پیش می آید. پس هدف شما از معرفی گزینه ها برای تصدی مدیریت ها چیست؟
برای ادارات یاد شده چرا نیرو معرفی کردید؟ آیا بازی با حیثیت آن نیروها بود؟
اگر شما از قبل هماهنگی کرده اید که نیروهای مورد نظر فلان نماینده مسئولیت بگیرد، خدا وکیلی چرا با آبروی مردم بازی می کنید؟ ما که تا الان تصور می کردیم شما تلاش خود را برای نیروها انجام می دهید اما موفق نمیشوید حال آنکه خود اقرار می کنید که ما از قبل توافق و هماهنگی کردیم .
آیا سزاوار است که حیثیت تاریخی بویراحمد (حوزه انتخابیه) را این گونه پایمال کنید؟
• من اولین بار بود پای صحبت آقای طاهری نشستم، انصافاً لذت بردم، آیا سزاوار بود با مدیری که تودیع می شود این گونه با توهین و تحقیرآمیز برخورد شود؟
• شما یک بار حاضر نشدید در هیچ تریبونی علیه دانشگاه علوم پزشکی و آموزش و پرورش موضع بگیرید، پس چرا در مراسم تودیع آنها این گونه به آنها نیش می زنید؟ آیا این کار اخلاقی است؟
همه می دانیم که حضور و سخنرانی شما در این جلسات به معنای سرپوش نهادن به شکستهای پی در پی و تحقیر بی سابقه ی حوزه انتخابیه ی شما است، اما چقدر محترمانه است که به گوشه ای بنشینی و بگویی این دولت با من کنار نمی آید. مثل دوسال گذشته تا هم سیل مراجعان خود را کم کنی و هم بیش از این با آبروی مردم شرافتمند بویراحمد (حوزه انتخابیه تان) بازی نکنید.
در جای دیگری عنوان نمودید که هیچ کس بدون توافق ما نمایندگان و استاندار پست نمی گیرد! این حرف، حرف یک نماینده مردمی است؟ آیا حرف کسی است که به قانون آگاه است؟ مخاطب شما دقیقاً چه کسانی است؟ چرا به صورت شفاف بازگو نمی کنید؟ بازهم سوال من این است آقای زارعی با چه رویی سخنران این جلسات می شوید که هیچ مناسبتی با شما ندارند؟
آیا فکر می کنید مردم نمی فهمند؟ مردم همه چیز را می فهمند.
آقای زارعی بازهم بر سر یک پیچ تند تاریخی به هم می رسیم!

(مطلب منتشر شده نظر نویسنده محترم است و انتشار آن در سایت استان به معنای تایید تمام یا بخشی از آن نمی باشد)

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • نواب گفت:

  سلام بر کلیه دوستان دوستان اول از همه ببخشید .چرا همه کوته فکر هستید .کار نمایینده در مجلس شورای اسلامی قانون گزاری هست .این رسم غلطی است که در استان ما جا افتاده است همه به فکر پست و پست بازی هست .چرا به 8 سال گذشته فکر نمی کنید که همه در خفقان بودند و هزاران حرف دیگر………………………..

 • محقق اینده نگر گفت:

  اقای حسن زاده تحقیق کردی میدانم که وجدانت ناراحت است اما هر جای ضرر برگردی نفع است

 • محقق اینده نگر گفت:

  جناب حسن زاده اقای طاهری ناطق خوبی بود اما مدیر خوبی نبود چون تمام اختیارات را در اقای صمدی نهادینه کرده بود شما میدانید 116نفر نیروی خدماتی بکار گرفتند چه کسانی بودند تحقیق کنید خدایی طاهری برای اموزش وپرورش ساخته نشده بود ایشان اگر یک معلم پرورشی بود رضایت مندی بیشتر بود در واقع صمدی مدیر کل بود اشتباهی طاهری را تودیع نمودند

 • إبرة گفت:

  جناب دلسوز دوره ا قا ی موسوی چه شق القمری بود که حالا نبود شما به این فکر کردید چرا همه حاج زارع رو تخریب میکنند به خاطر ترس إز حاج زارع هست ا نشا الا دست خدا بالاخرین دسته وتخریب نتیجه عکس داره برادر

  • دلسوز گفت:

   دوست عزیز، خوب بودن (شق القمر بودن) رو باید از نظر اکثریت مردم دید نه افراد محدودی مثل شما و همین بزرگی موسوی رو اثبات کرده، و همه میدونیم ک کسی مثل اون به تاریخ درخشان استان پیوسته و دیگه اجازه نداریم ازش استفاده کنیم واسه همین دوست داریم زارع ب خودش بیاد،
   در ضمن از فرد شجاع میترسن نه از همه کس

 • دلسوز گفت:

  آنچه عیان است چه حاجت به بیان است!
  همه ما عدم شایستگی زارع برای این جایگاه رو میدونیم ولی آقای زارع باید به خودش بیاد چون هم به نفع خودشه هم باید بدونه که جای افراد بزرگی مثل موسوی نشسته.

 • مهمان گفت:

  عجب دنیایی دارد این بازی سیاست ،برادر را از برادر جدا می کند آرامش همه را برهم می زند نمیدانم این مناسب مدیریتی چقدر سود دارد که بعضی ها برای رسیدن به آن حاضرند آبروی همدیگر راببرند ،ای مومنان ببینید کاری کرده اند که باید با اسم مستعار بیاییم و حرف بزنیم بیایید برای خدمت بی منت تلاش کنیم آب را گل نکنیم و…

 • خسرو گفت:

  متاسفانه اقای …… در نبود کاندیداهای اصلاحطلب جایگاهی را بدست اورد که حقش نبود.اما پول همه کار میکند.اگر صادق با شیم اقای تاجگردون هم تا دقیقه اخر با رضای بود.دولت هم یاران خودش را فراموش کرده.وفرصت طلبان دوزیست همه چیز را قبضه خواهند کرد.وقتی میش نه وماله بز خواجه کماله

 • دانشجو گفت:

  بازهم سر یک پیچ تاریخی به هم می رسیم؟
  داری تهدید می کنی الان؟
  خوب تر است که در نوشتاری اینگونه عالمانه تر به فضای نقد وارد شویم و عیب ها را با منطق و محترمانه بیان نماییم و عقده ها و تسویه حساب های شخصی را به خواننده ها نشان ندهیم. بی گمان در این حالت مطلبی بهتر و قابل پذیرش تر خواهیم داشت.
  در هر حال طبق قانون مسولیت انتصاب مدیران دولتی متوجه دولت وقت است و نماینده ها صرفا مورد مشورت قرار می گیرند و خوب و بد بودن مدیران باید به پای دولت ها نوشته شود اگرچه مستقیما تحت تاثیر نماینده انتخاب شوند.
  یادمان نرود که خدا در همه حال ناظر بر کارهای ماست. دنیا فانی ست. به این بازی ها زیاد دلخوش نکنید.
  این مدن و رفتن به آب دماغ بزی هم نمی ارزد!

 • سفلی گفت:

  آقای زارعی…به فکر آرای بویراحمد سفلی برای دور بعدتان باشید.چون از بچه های بویراحمد سفلی تاکنون در هیچ سمتی استفاده نشده است.به نظرم 2 سال دیگه هم بخای انتخابات ثبت نام کنی

 • f,dv hpln گفت:

  مشخصه که شما دل پری داری از اقای زارع هرچه حرف ردی همش کذبه فقط داری ایشونو تخریب میکنی رمضانی فتاح محمدی که دو مهرهی کلیدی هستند صد در صد نیروی ایشون هستند

 • 110 گفت:

  (مصاحبه فتاح محمدی با شرق).جناب حسن زاده این یکی را اشتباه کردی. من شخصا موضوع را پیگیری کردم روزنامه شرق مورد هجمه قرار گرفت.روزنامه شرق سخنان حاجی را به مذاق خود تعبیر کرده .این حرفها نبوده.

 • رضا گفت:

  جناب حسن زاده حق باشماست ولی در جلسه آموزش و پرورش حق با آقای زارع بود وعین واقعیت را گفتند.

پربازديد