تاریخ درج خبر : 1391/05/17
کد خبر : ۱۳۳۵
+ تغییر اندازه نوشته -

تغییراستاندار در دستور کار

سایت استان: نیکزاد ثمره در حالی این روزها به تمجید از زارعی نماینده بویراحمد ودنا پرداخته که بزرگواری وتاجگردون را نمی پسندد.

او که تا همین دیروز در برابر پیشنهادات بحق نمایندگان استان برای انجام برخی اصلاحات در ساختار مدیریتی استان بشدت مقاومت میکرد، امروز ناچار زمزمه های تغییر خودش را از زبان خبرنگاران شنید و در مقابل واقعیتی قرار گرفت که تا همین دیروز از شنیدنش وحشت داشت.

مدیریت نیکزاد در استان کهگیلویه وبویراحمد در استان ادامه خواهد داشت اگر ایشان بخواهند تعامل بیشتری با نمایندگان مردم استان داشته باشند.

بدیهی است رگه هایی از تدابیر خام در گفته های یکی دو روز استاندار دیده میشود که از نشانه های جوانی ایشان نیز هست.اکبر نیکزاد سعی دارد با نفی نمایندگان منتقد خود ، خصوصا حجه الاسلام بزرگواری و دکتر تاجگردون و نشان دادن تمایل برای تعامل با حاج زارعی ، شاید بتواند در صفوف متحد نمایندگان رشید استان شکاف بیندازد و تا روزهای پایانی دولت دکتر احمدی نژاد همچنان بر صندلی مدیریت استانداری استان کهگیلویه وبویراحمد تکیه بزند ،امری که البته در صورت تعامل وهمراهی ایشان با نمایندگان مردم استان میسر بوده و ثمرات خوبی را نیز برای مردم استان در برخواهد داشت.

«اکبر نیکزاد» در حاشیه مراسم روز خبرنگار در مورد برخی شایعات در خصوص رایزنی نمایندگان برای عزل وی در جمع خبرنگاران افزود: چون اقدامات و فعالیت‌های خوبی برای توسعه استان طی مدت مدیریتم انجام شده است انتظار دارم که تا پایان دولت دهم در این استان بمانم.

وی با اشاره به اختلاف سلیقه با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در هر مجموعه‌ای اختلاف سلیقه وجود دارد اما این اختلاف سلیقه‌ها نباید به کینه تبدیل شود .

متاسفانه استاندار نیکزاد سعی در فرار از واقعیتی دارد که نمایندگان محترم استان با آن دست به گریبان هستند و آنهم خواست و عطش مردم برای تغییر مدیران ناکارآمدی است که ذر برخی از ادارات وسازمانهای استان جا خوش کرده اند.

نیکزاد در ادامه سیاست ایجاد شکاف خود بار دیگر گفته است که نماینده بویراحمد و دنا رایزنی‌های خوبی با برخی وزرا برای جذب اعتبارات داشته است که جای تشکر و قدردانی دارد.

البته پیگیریهای حاج زارعی در سطوح مختلف برای رفع موانع توسعه استان بر همگان عیان است و مردم بویراحمد ودنا از این بابت برخود می بالند اما واقعیت نهفته در پشت اظهارات استاندار محترم استان چیز دیگری است که خود حاج زارعی هم بر آن اذعان دارند.

به نقل از آبشار نیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • حیدری.ی گفت:

    زمانی که چشمها باز است نیاز به تعریف و تمجید نیست. حاج زارعی با توان بالا امده است و صادقانه در جهت خدمت رسانی به مردم استان تلاش میکند

پربازديد