تاریخ درج خبر : 1391/05/17
کد خبر : ۱۳۴۴
+ تغییر اندازه نوشته -

“… و اندکی سکوت”، 9 شهریورماه؛ مزار پناهی در “سوق”

گردهمایی بزرگ هنرمندان و دوستداران مرحوم حسین پناهی هنرمند هم‌استانی بر سر مزار وی در شهر سوق برگزار می‌شود.

سعید انصاریان دبیر برگزاری این گردهمایی مردمی در گفتگو با سایت استان اظهار داشت: این گردهمایی بزرگ با عنوان … و اندکی سکوت روز پنجشنبه 9 شهریورماه امسال بر سر مزار استاد پناهی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه از همه علاقمندانی که تمایل به حضور در این مراسم دارند در سراسر کشور دعوت به عمل می‌آید، افزود: علاقمندان باید جهت اسکان مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس، شهر محل سکونت، شغل و میزان تحصیلات خود را به آدرس ایمیل Anar.graphic@yahoo.com ارسال و یا به وبلاگ  www.Anargraphic.blogfa.com مراجعه کنند.

انصاریان یادآور شد: کسانی که اطلاعات ناقص و یا خلاف واقع ارسال کنند از پذیرش آنان معذوریم.

وی با بیان اینکه در تلاش هستیم با هماهنگی عمومی به خصوص همکاری‌های مردمی مراسمی در شأن و منزلت استاد پناهی برگزار کنیم، گفت: باید با برگزاری همایشها و یادواره های مختلف یاد هنرمندان گرامی داشته شود.

انصاریان افزود: استاد حسین پناهی از چهره های برجسته فرهنگی و هنری استان کهگیلویه و بویراحمد و کشورمان بوده که هنوز ابعاد آثار او برای مردم ناشناخته مانده است.

وی با اشاره به اینکه باید آثار حسین پناهی در اختیار همه هم استانی ها و مردم سراسر کشور قرار گیرد، بیان داشت: این یادمان و بزرگداشت برای تجلیل از حسین پناهی و آشنایی هنرمندان و چهرهای فرهنگی و هنری کشور با زادگاه وی برگزار می‌شود.

انصاریان خاطرنشان کرد: همه مردم استان و مسوولان استانی به خصوص در حوزه فرهنگ و هنر باید برای شناساندن آثار پناهی تلاش کنند.

گفتنی است این گردهمایی مردمی طی سالهای گذشته و به صورت دو سالانه با عناوین کسی که هیچکس نبود و ابدیتی دیگر بر سر مزار مرحوم حسین پناهی در شهر سوق برگزار شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد