تاریخ درج خبر : 1392/01/26
کد خبر : ۱۳۴۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

اجرای فاز سوم و چهارم گازرسانی کاکان

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد دلیل تأخیر در گازرسانی به شهر گراب در لوداب را وجود معارض معرفی کرد.

هوشنگ صیدالی در نشست بررسی وضعیت طرح‌های مهر ماندگار استان کهگیلویه و بویراحمد که با حضور مسئولان دستگاه‌های مربوطه و معاون عمرانی استاندار این استان برگزار شد، اظهار کرد: خدمات دولت در زمینه گازرسانی به مناطق محروم این استان چشم‌گیر بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه به دو پروژه مهر ماندگار این استان در زمینه گازرسانی یکی به شهر گراب در لوداب و دیگری به کاکان در شهرستان بویراحمد اشاره کرد و گفت: سه فاز گازرسانی به شهر گراب در لوداب به اتمام رسیده که باید در ابتدای شهر گراب ایستگاه می‌زدیم و به دلیل وجود معارض در اجرای گازرسانی و اتمام پروژه با مشکل مواجه شدیم.

20

صیدالی وجود معارض را از بزرگترین مشکلات بر سر راه اجرای پروژه‌های گازرسانی دانست و گفت: با معارضین در این خصوص به تفاهم نرسیدیم تا این که توانستیم مجوز بسیار قوی ماده 9 را از وزیر اخذ کنیم و حال که این مجوز را گرفته‌ایم آقایان معارض می‌گویند بیایید توافقی این موضوع را حل کنیم.

وی زمان در نظر گرفته شده برای اتمام گازرسانی به لوداب را دهه فجر سال گذشته دانست و گفت: به دلیل وجود معارضان این کار انجام نشد و اکنون به دنبال این هستیم که هر چه زودتر پروژه یاد شده که جز طرح‌های مهر ماندگار است را به سرانجام برسانیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که پروژه گازرسانی به کاکان با همه کارهای ضربتی در پایان این دولت به بهره‌برداری نخواهد رسید، تصریح کرد: فاز اول و دوم این پروژه به اتمام رسیده و فاز سوم به علت برفگیر بودن منطقه انجام نشد.

وی از اجرایی شدن فازهای سوم و چهارم این پروژه در آینده نزدیک خبر داد و گفت: برای انجام این کار به دنبال انتخاب پیمانکار هستیم تا بتوانیم فازهای سوم و چهارم گازرسانی به کاکان را که از خواسته‌های به حق مردم این منطقه سردسیری است راه‌اندازی کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • سجادی گفت:

    معمولا” در اصول مدیریت یک پروژه ابتدا بستر و شرایط اجرایی یک طرح از تمامی لحاظ چه اجتماعی و چه مهندسی بایستی فراهم شود و اینطور که اعلام شده پروژه لوداب معارض داشته ناشی از علل فوق است که انجام نشده. ای کاش ابتدا معارضات حل می شد بعد پروژه اجرا می شد و ای کاش مسیر اجرای پروژه در مسیر راهسازی اداره راه نیز اجرا نمی شد که باعث …

پربازديد