تاریخ درج خبر : 1392/01/26
کد خبر : ۱۳۵۰۶
+ تغییر اندازه نوشته -

گچسارانی ها آماده حضور 100 درصدی در انتخابات هستند

سایت استان: فرماندار گچساران با بیان اینکه گچسارانی‌ها در 10 دوره گذشته انتخابات، میانگین حضوری 100 درصدی داشتند، گفت: 77 هزار و 212 گچسارانی آماده حضور 100 درصدی در انتخابات هستند.

 محمد شفیعی در همایش و دوره آموزشی یک‌روزه دست‌اندرکاران امور انتخابات شهرستان‌های گچساران، باشت و بهمئی که در گچساران برگزار شد، با اشاره به انتخابات سه‌گانه میاندوره‌ای خبرگان رهبری، ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا و فراوانی قومیت‌ها در گچساران اظهار کرد: در طول 77 روزی که استارت انتخابات در سطح کشور زده شده است، فرمانداری گچساران نیز با الگو قرار دادن قانون، هیئت‌های اجرایی را ساماندهی کرده است.

وی با اشاره به تشکیل کمیته‌های پنج‌گانه در حوزه انتخابی گچساران ابراز داشت: این کمیته‌ها جلسات مختلفی را به منظور برنامه‌ریزی برای انجام وظایف محوله و برگزاری مطلوب انتخابات برگزار کرده است.

شفیعی، کمیته‌های روابط عمومی و آموزش، فناوری و اطلاعات، پشتیبانی و تدارکات، امنیتی و انتظامات و اجرایی را پنج کمیته برگزاری انتخابات در گچساران عنوان کرد.

فرماندار گچساران ابراز داشت: در طول 10 دوره گذشته انتخابات ریاست جمهوری، مردم گچساران به طور میانگین حضور 100 درصدی داشته‌اند و در این دوره نیز پیش‌بینی می‌شود، حضوری کامل و پرشور داشته باشند.

شفیعی تصریح کرد: با توجه به آمار موجود، پیش‌بینی می‌شود در یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری افزون بر 77 هزار نفر از واجدان شرایط گچسارانی در انتخابات حضوری فعال و پرشور داشته باشند.

وی، مطرح کردن مسایل قومیتی را از اهداف دشمنان برای خدشه‌دار کردن چهره نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و گفت: باید با حفظ وحدت و همدلی میان اقوام و قومیت‌ها‌، اصل حاکمیت ملی و حقوق مردم را رعایت کرد.

فرماندار گچساران اذعان داشت: مردم این شهرستان در ادوار گذشته نشان دادند که با حضور حداکثری خود مشت محکمی به دهان یاوه‌گویان نظام می‌زنند.

شفیعی یادآور شد: حضور پرشور این اقوام در انتخابات گذشته نشان داد که در مواقعی که نیاز به صیانت از ارزش‌های نظام وجود دارد، گچسارانی‌ها با لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب در همه صحنه‌ها حضور پیدا کرده‌اند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این‌که حماسه حضور مردم گچساران در انتخابات گذشته در دور دهم ریاست جمهوری به 100 درصد رسید، خاطرنشان کرد: به امید خدا مردم گچساران شاگرد اول حضور در انتخابات در سطح کهگیلویه و بویراحمد، همچنین این استان نیز شاگرد اول خلق حماسه سیاسی در انتخابات کشور خواهد شد.

شفیعی در پایان تأکید کرد: عمل به قانون و خط قانون شاخص اصلی در تمام مراحل مختلف انتخابات در گچساران بوده و ما با الگو قرار دادن شاکله اصلی قانون، انتخاباتی باشکوه را به نمایش خواهیم گذاشت.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد