تاریخ درج خبر : 1392/01/26
کد خبر : ۱۳۵۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -

به دام افتادن 12 سارق در شهر یاسوج

سایت استان: فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد از دستگیری 12 سارق طی اجرای دو روزه طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهر یاسوج خبر داد و از شهروندان خواست توصیه های پلیس را در پیشگیری از سرقت جدی بگیرند.

سرهنگ علی کاشانی افزود: ماموران انتظامی شهرستان بویراحمد در پی اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی مراتب را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی با اشاره به همکاری خوب مردم با پلیس در این زمینه اظهار کرد: با اجرای طرح های مختلف از طرف پلیس و همکاری خوب شهروندان و رعایت هشدارهای پلیسی منجر به شناسایی و دستگیری 12 سارق در سطح شهرستان بویراحمد شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد بیان کرد: با توجه به دستگیری این افراد سارق بیش از 10 پرونده سرقت در شهر یاسوج بسته شد .

سرهنگ کاشانی از مردم خواست توصیه های پلیس را جدی گرفته و نکات ذیل را در زمینه پیشگیری از سرقت منزل رعایت کنند.

وی خاظر نشان کرد :شهروندان تا حد امکان از خالی گذاشتن منزل خودداری کنند. برای اطمینان بیشتر بر روی دیوارها، کلیه پنجره ها و نقاط مختلف قابل نفوذ مانند نورگیر ، پاستور و … حفاظ محکم و مقاوم نصب و در صورت تغییر مکان سکونت توپی قفل درب های ورودی را تعویض شود و دقت کنیم حتی برای یک بار هم کلید را بر روی قفل در ورودی جای نگذاریم.

فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد اضافه کرد: قفل درب ورودی را به نحوی نصب کنیم که قسمت توپی آن هم سطح بدنه باشد یا اینکه لوله ای را که طول آن کوتاه تر از طول کلید باشد به دور آن جوش دهیم و با این کار مانع از سرقت منزل خود به روش توپی زنی خواهیم شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد