تاریخ درج خبر : 1392/08/24
کد خبر : ۱۳۶۰۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

بازدید سرزده دکتر چمن و بزرگواری از بیمارستان دهدشت/ عکس

سایت استان: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد به صورت سرزده از بخش‌های محتلف بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت بازدید کرد.
در این بازدید سرزده که از ساعت 21 و 30 دقیقه شب چهارشنبه انجام شد دکتر رضا چمن به همراه نماینده مردم شهرستان‌ کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی از بخش‌های اورژانس، نوزادان و داخلی بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت دیدن کردند و از نزدیک در جریان مشکلات این بیمارستان قرار گرفتند.

IMG_7301

دکتر چمن در بدو ورود به اورژانس این بیمارستان با ازدحام جمعیت و مراجعین مواجه شد که از او خواسته بودند تا به مشکلات این اورژانس به ویژه در روزهای تعطیل رسیدگی کند؛ بر اساس این خواسته مردم، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد نیز دستور داد تا در روزهای تعطیل دو تن از پزشکان عمومی در این مرکز مستقر و بیماران را ویزیت کنند.

همچنین، بخش نوزادان از دیگر بخش‌هایی بوده که دکتر چمن به اتفاق نماینده مردم شهرستان کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی از آن بازدید کردند و از زبان مردم و مسئولان این بخش شنیدند که راه‌اندازی مرکز NICU نوزادان از مهم‌ترین نیاز‌های این بیمارستان و مراجعان است.

طرح این خواسته موجب شد تا سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد دستور تشکیل کمیته‌ای ویژه برای رسیدگی به این درخواست و امکان و چگونگی راه‌اندازی بخش NICU نوزادان را صادر کند.

تقبل هزینه 200 میلیون ریالی سربکوبی رادیولوژی این بیمارستان نیز از دیگر دستاوردهای این بازدید بوده است.

در این بازدید سرزده مدیر روابط عمومی و معاونت بهداشتی این دانشگاه، دکتر چمن را همراهی می‌کردند.

گزارش تصویری از این بازدید:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • شب جنون گفت:

  باسلام خدمت جناب اقای دکترچمن وتبریک بمانسبت انتخابی شایسته وارزوی توفیق..اگه امکانش هست به بخش رادیولوزی وسونوگرافی هم سربزنید.درضمن بخش اورزانس واقعا خدمات خاصی ارایه نمیده واکثر پرسنل خیلی بابیمار ازروی نخوت برخورد میکنن

 • سید گفت:

  ای خدا بداد مردم برس

 • شایان گفت:

  بزرگواری با تحمیل کردن مدیران ضعیف با گرایش فامیلی سیستم اداری دهدشت و چرام را به کانونی از نارضایتی و انزجار مردم تبدیل کرده است خدا بهت بصیرت دهد تا بیش از این خون مردم را در شیشه نکنی……

 • استادیار دانشگاه علوم پزشکی گفت:

  سرآغازی مبارک از مدیری درد آشنا و دانشمند.
  خدا قوت دکتر چمن

پربازديد