تاریخ درج خبر : 1392/08/25
کد خبر : ۱۳۶۵۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -

اظهار نظر عجیب بزرگواری درباره روحانی!

سایت استان: نماینده کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده در مجلس، که در جریان رای اعتماد به کابینه طی سخنانی عجیب، وزرای پیشنهادی را به برخورد با چماق لری تهدید کرد، اکنون و در اظهار نظری عجیب، مهمترین دلیل اعتماد نکردن نمایندگان مجلس نهم شورای به سومین وزیر پیشنهادی دولت یازدهم را سخنان رئیس جمهور خواند و سخنان ” روحانی ” را در دفاع از این وزیر پیشنهادی متکبرانه و طلبکارانه خواند.

13911130000590_PhotoA

سیدعلی محمد بزرگواری گفت: تلاش هایی را برای کسب رای اعتماد سومین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان دولت یازدهم نمودیم اما متاسفانه رئیس جمهور با سخنان متکبرانه و طلبکارانه خود نگذاشتند که نمایندگان مجلس نهم شورای اسلامی به این وزیر رای اعتماد دهند.

وی با انتقاد از رفتار رئیس جمهور در مجلس شورای اسلامی، اظهارداشت: آقای روحانی در روز رای گیری وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان متاسفانه علاوه براینکه حرفی برای گفتن نداشت متکبرانه و طلبکارانه با نمایندگان مجلس شورای اسلامی سخن گفت.

نماینده اصولگرای مجلس نهم شورای اسلامی افزود: ضرورتی نداشت که آقای روحانی از وزرای پیشنهادی قبلی که نتوانستند رای اعتماد نمایندگان را کسب کنند تمجید می نمود.

بزرگواری ، اقدام مجلس شورای اسلامی برای رای اعتماد ندادن به دکتر سجادی سومین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان دولت تدبیر امید را پاسخی به سخنان رئیس جمهور خواند و یادآورشد: این اقدام مجلس ، قاطع و مقتدرانه بود زیرا آقای روحانی طلبکارانه با نمایندگان صحبت کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است وزیر چهارم پیشنهادی ورزش و جوانان دولت یازدهم از مجلس رای اعتماد کسب کند؟ یادآورشد: اگر قرار باشد آقای رئیس جمهور اینگونه سخن بگوید بدون شک وزیر پیشنهادی بعدی هم سرانجامی جز وزیر پیشنهادی سوم نخواهد داشت.

نماینده چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس گفت: شعار آقای رئیس جمهور تعامل است نه تقابل اما متاسفانه آقای روحانی امرور در تقابل با مجلس بود که اگر قرار باشد اینگونه پیش رود ممکن است با مشکلاتی روبرو شود.

بزرگواری ، سخنان رئیس جمهور در دفاع از دکتر سجادی وزیر سوم پیشنهادی ورزش و جوانان دولت یازدهم را انتخاباتی ذکر و تصریح کرد: اغلب نمایندگان امروز احساس کردند آقای روحانی همچنان در فضای انتخابات ریاست جمهوری است.

وی افزود: آقای رئیس جمهور می بایست برای برون رفت از وضعیت موجود اندیشیده کند نه اینکه بیاید در مجلس و سخنرانی انتخاباتی کند.

نماینده کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آقای روحانی در تلاش بود که بگوید مجلس شورای اسلامی می بایست مطیع انتخابات 24 خردادماه ریاست جمهوری باشد اما یادش رفته بود که مجلس ، مجلس مستقلی است و براساس قانون عمل می کند.

بزرگواری به روحانی رئیس جمهور پیشنهاد داد در روز رای گیری وزیر چهارم پیشنهادی ورزش و جوانان ، آرام تر سخن بگوید ، سخنان جدیدی بیان کند ، متکبرانه سخن نگوید و برای مجلس شورای اسلامی احترام قائل باشد.

” دکتر نصراله سجادی ” سومین وزیر پیشنهادی دولت یازدهم با 104 رای مخالف و 124 رای موافق نتوانست از فیلتر نمایندگان مجلس شورای اسلامی بگذرد.

” محمود گودرزی ” بعنوان وزیر پیشنهادی چهارم دولت روحانی به مجلس معرفی شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • محمد گفت:

  اقایی بزرگواری دست بکش ازاین دیوونه بازی باباتودیگه ماروهم مثل خودت دیوونه کردی من که شب وروزز دعامیکنم این دوره تموم بشمه تابشتربیشترابرومونه نبردی

 • سید مولا گفت:

  دمت گرم حاجییییییییییییییی

 • فردین گفت:

  خلایق هر چه لایق…
  خودمان کردیم که لعنت بر خودمان باد…

 • ادم خوب گفت:

  وای به حال مردم
  انگار نتونسته روشن کردن کامپیوتر رو یاد بگیره عصبی شده

 • محمد گفت:

  آقای کشاورز اینقدر سنگ بزرگواری را به سینه نزن اگه راست میگه جاده سرفاریاب را درست کنه تا ایل سادات راحتر تردد کنه

 • ساسان یاسوج گفت:

  بابا این دیگه کیه؟
  اقایی ک میگی چشم پیشرفت ………… رو ندارید تو کهگیلویه فقط …… ادمن؟
  از شماست ک بر شماست.
  این ……. ابرو واسه ساداتی ک نذاشته هیچ واسه کهگیلویه ک نذاشته هیچ واسه لر ک نذاشته بازم هیچ واسه ایران نذاشته.
  تمام شبکه های خارجی 2هفته حرفشون و برنامشونو رو اسم نماینده چماق به دست از قوم وحشی نامگذاری کردن.
  ابرو واسه لر نذاشته.
  لر تو ایران بیشتر از این حرفا ابهت داره.
  این حاج اقا ……

 • . گفت:

  خنده تلخ من از گریه غم انخنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است.گیز تر است.

 • . گفت:

  خدا لعنت کند مارا که ………. باید.هم عصاره مردم کهگیلویه تو وامثال ……باشید که ابروی …..که هیچ عابروی استان را بردید .یک زمانی موحد باخواندن آن نامه کذایی علیه عبداله نوری که در آنزمان شخصی دردانشگاه به ما میگفت خداوکیلی شما کی را فرستادید مجلس اگر مردم …… همه مثل این آقا هستند .شما حلا حلاها باید درجا بزنید. ولی حالاباآمدن شما آقای بزرگواری. میگویم صد رحمت به موحد .این دیگر کیست؟ اگر این ل……. را از شما بگیرند واقعا” چه برای گفتن دارید.

 • سیدروشنگر گفت:

  ازکوزه همان برون تراود که در اوست .بزرگواری وسعت دیدش همین قدر است !زیاد از او انتظار نداشته باشید .وفقط یک کار را خوب انجام میدهد وان اینکه تمام اقوام خود اعم از پیر وجوان را در ادارات برق و اب و گاز و اموزش و پرورش وبیمارستان ها استخدام میکند .درود بر فقط نماینده ی قوم ……

 • آریوبرزن گفت:

  باباببینید نمایندگان سایراستانها چه تحلیلها وبرنامه های اقتصادی کلان برای رشد جامعه واشتغال زایی جوانان درسر دارند لطفا به این حاج آقا بگید یک سر به این دفاترکاریابی این شهرستانهابزند(کهگیلویه،چرام وبهمئی) پرونده های جوان های بیکار وجویای کار را نگاه کنه بعد “قضاوت”کنه .

 • کشاورز گفت:

  اقای شایان
  چشم ندارید رشد ما ساداتی های راببینید
  ولی ماحقمونه تاحاج اقا راتهران داریم ازش استفاده کنیم

 • خبرنگار استان گفت:

  متاسفانه اقای بزرگواری با این حرفاش ثابت کرد که خودش و برخی دیگر از نمایندگان بر اساس احساسات شخصی و تعصبی رای می دهند و نه منطق و عقل و مصلحت کشور………….. کشور را فدای منافع و مصالح شخصی کرده اند . تا ما مردم با افکار بسته چنین افرادی را برای نمایندگی و وکالت انتحاب می کنیم نباید انتظاری بجز عقبرفت داشته باشیم………..

 • علی گفت:

  تازه اقای روحانی یک دهم حرفهای ملت هم نزده،شما واقعا باور کردین نماینده ملتین؟!

 • بهلول گفت:

  آقای بزرگوتری
  شما خیلی سنگ دین را به سینه میزنید . شما به صحبتهای آقای روحانی رای دادید یا به دکتر سجادی؟

 • شایان گفت:

  هدف نام است مردم را چه خوشنامی چه بد نامی اقای بزرگواری از اقارب و انساب شما کدامیک بیکار مانده و کدامیک به پست ریاست نرسیده اند ؟؟؟؟؟

پربازديد