تاریخ درج خبر : 1392/08/26
کد خبر : ۱۳۷۶۸۶
+ تغییر اندازه نوشته -

تشکیل شرکت نمایشگاه بین المللی در قالب سهامی خاص در استان

سایت استان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با تصویب کارگروه توسعه صادرات استان شرکت نمایشگاه بین المللی در قالب سهامی خاص در کهگیلویه و بویراحمد تشکیل می گردد.

407
به گزارش سایت استان، داریوش دیودیده در کارگروه توسعه صادرات استان بابیان اینکه یکی از راههای مهم در زمینه حمایت از تولید و گسترش صادرات برگزاری نمایشگاههای تخصصی و ایجاد امکانات مناسب در این زمینه است افزود: شرکت نمایشگاههای بین المللی استان از سال 1386 مجوزهای و امکانات اولیه را کسب ولی عملا طی این چند سال هیچ گونه فعالیت و پیشرفتی نداشته است.
دیودیده گفت: در کشور یک سری نمایشگاهها به عنوان نمایشگاههای بین المللی در قالب های سهامی خاص جز در دو مورد که به صورت عام است تعریف شده که در کهگیلویه و بویراحمد به صورت تعاونی است که این امر روند کار را دچار اختلال کرده و سبب عدم توفیق در ایجاد این نمایشگاه در استان شده است.
وی افزود: زمین بسیار مناسب و همچنین 150 میلیون تومان از طریق وزارت بازرگانی سابق در اختیار مجموعه نمایشگاهی قرا گرفته که روند پیشرفتی سایت نمایشگاه بسیار کند و نامطلوب بوده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان نمود: تلاش و فرصت های بسیاری در جهت تسریع در روند کار شرکت نمایشگاههای بین المللی استان صورت گرفت ولی متاسفانه به دلیل عدم همراهی سهام داران این شرکت نمایشگاهی به سرانجام نرسید.
دیودیده افزود: بنا بر اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت و تصویب در کارگروه توسعه صادرات استان شرکت نمایشگاه بین المللی در قالب سهامی خاص در استان تشکیل و تصفیه حساب های لازم با شرکت نمایشگاه های استان صورت خواهد گرفت.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد با تشکیل شرکت نمایشگاهی جدید در قالب سهامی خاص چالش های در عرصه نمایشگاهی در استان برداشته شود و هئیت موسس جدید در کوتاه ترین زمان ممکن اقدامات لازم را در زمینه ایجاد و استقرار تاسیسات لازم در محل سایت نمایشگاهی بعمل آورند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • امیر گفت:

  کند نباش حواست نیست اصلاحطلبی؟؟؟؟باقدرت باش ومحکم…..

  • امیر گفت:

   جایگزینت مشخص شده براچی مصاحبه میدی، همون هیچی نگی سنگین .در ضمن اینقدر محافظه کاری که مشخص نیست طرفدار کدوم جناح هستی

 • سعادت گفت:

  جناب مهندس با سلام

  لطفا”شرایط عضویت و خرید حداکثرسهام برای هر شخص را اعلام فرمایید تا مثل سایر شرکتهای واگذار شده انحصاری نشود.

 • تعاون گفت:

  آقای مهندس دیودیده باسلام
  شما توان مبارزه با مافیای قدرت مثلث برمودای مدیران شرکت تعاونی نمایشگاههای بین المللی استان را ندارید. و مجبورید تسلیم خواسته های آنها شوید.اینها اعتقادی به تفکر جمعی ندارندو عدالت اجتماعی را که توسط بخش تعاون محقق می شود قبول ندارند و به دنبال سود بیشتر به جیب خودشان هستند.مشکل اساسی این تعاونی مدیریتی و تمامییت خواهی بعضی از مدیران شرکت مذکور است. وتغییر ساختار شرکت دست شما و کارگروه توسعه صادرات استان نیست. تنها با انحلال شرکت تعاونی وبازپس دادن اموال و داراییهای دولتی که به این تعاونی واگذار و پرداخت شده امکان پذیر است.

پربازديد