تاریخ درج خبر : 1391/05/21
کد خبر : ۱۳۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -

بهره برداری از پارک مرکزی شهر سوق

سایت استان:  شهردار سوق با بیان اینکه تاکنون سه پارک محله ای در شهر سوق به بهره برداری رسیده است گفت: 21 هزار متر فضای سبز برای شهروندان ایجاد شده است.
‘فرشاد صادقی’  به پارک مرکزی شهر’حسین پناهی’ اشاره کرد و اظهار داشت: این پارک با بیش از سه هزار متر مربع واعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

وی به افزایش 5/1 متر فضای سبز این شهر اشاره کرد و تصریح کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان سال 91 یک متر دیگر به این فضا اضافه خواهد شد.

صادقی به پوشش سیل بند مرکزی این شهر اشاره کرد وافزود: کار ساماندهی وپوشش این کانال با یک هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر 800 میلیون ریال در حال انجام است.

شهردار سوق افزود: اجرای این طرح ضمن کمک به زیبا سازی شهروافزایش محیط زیست زمینه توسعه فضای سبز، ساخت آلاچیق، فواره آب ومبلمان وروشنایی برای تفریح ورفاه ساکنین را فراهم کرده است.

وی یکی از مشکلات اصلی شهرداری سوق را راکد ماندن پارک کوهستانی در دوسال اخیر بیان کرد وتاکید کرد: با توجه به اینکه پارک کوهستانی دارای 12 هزار متر زمین ودارای طرح جامع است از همه مسوولان استانی وشهرستانی می خواهیم که با تخصیص اعتبار لازم به این پروژه مهم توجه ویژه داشته باشند.

شهر سوق با جمعیتی بیش از هشت هزار نفر در 12 کیلومتری شهر دهدشت قرار دارد.

 

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد